elenco Aziende - HOME PAGE -

Capes
< PI-ERRE BACK

Rrobat e flokëve - PI-ERRE


CAPES
Mantelle
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt parë Visits: 68567 herë

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
Capes
Mantelle
Tags capes tona që ne të siguruar antistiro njollë - rezistente pëlhurë dhe 100% poliestër me një gamë të gjerë ngjyrash. Për prerja capes, ju mund të zgjidhni midis 3 madhësi: 120, 140, 160 cm, por ka edhe lloje të tjera të prerjes capes, si kep gjëmim dhe ponço kimono, i cili kryen funksionin e të dy kep, të dy kimono, gamën tonë të gjerë të produkteve, ka edhe dele rrobat dhe capes baby.
Përveç kësaj, ne të sigurojë një pelerinë të reja. Sfungjer kep, e cila mund të përdoret për funksione të shumëfishta.
Ne gjithashtu japin klientëve tanë aftësinë për të rregulloje deri capes e vet me ndryshimin e modelit të zgjedhur, dhe gjithashtu me shtypjen silkscreen.


Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy