elenco Aziende - HOME PAGE -

Rrobat e flokëve PI-ERRE

  Capes

  Tags capes tona që ne të siguruar antistiro njollë - rezistente pëlhurë dhe 100% poliestër me një gamë të gjerë ngjyrash. Për prerja capes, ju mund të zgjidhni midis 3 madhësi: 120, 140, ...
  kalata

  Tags: kompani udhëheqëse me më shumë se 10 vjet përvojë në fushën
  • hairdressers
  • Beauticians

  në krijimin e rrobave të punës dhe punës liri, në ...
  kimonos

  Tags Krerët mund të bëhen prej pëlhurave :
  • njollë ;
  • antistiro ;
  • pambuku sanforized (pretreated) ;
  • sfungjer njollë (të zezë) ;
  dhe janë gjithashtu ...

Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy