elenco Aziende - HOME PAGE -

Trajtimit - kujdes flokët

  - FALAS vert KONCEPTI
  'S Locion Jochem
  13 LINE shërimit EMMEDICIOTTO
  3ACTION
  ABGJ - DEFYNG Proteinave TERAPIA krem
  ACID TERAPIA
  Actyva Kera Fiber : Faza 1 dhe 2
  Advanced Marine TERAPIA
  ADVANCED TERAPIA PLUS
  AETO : BAMBOO HAIR CARE NATYRORE
  AKTIV flokeve POWER
  Akullore GREEN
  Akullore GREEN
  alkimik
  ALL SOFT - për flokët e thatë
  ALL SOFT - për flokët e thatë
  ALLWAVES LINE
  AMINEXIL FORCE R
  Anagen
  Anagen : SHTOJCË E RRITJES
  Annes TOUCH
  Antidandruff Glam - zbokth
  ARGABETA : TRAJTIMI intensive të Wellness
  ARGABETA FINISH & Styling
  ARGABETA ILO
  Argan
  Argan Oil
  Argan PURE
  ari i pastër
  ASP - KITOKO ADVANCED flokeve TERAPIA
  Aveda TRAJTIMI Smooth
  Awapuhi
  Awapuhi - xhenxhefil WILD
  B.TOXKARE heqjen SISTEMI
  BAMBOO smoth
  banjo kapilar
  BC : Bonacure HAIRTHERAPY
  BC : Bonacure HAIRTHERAPY
  BC : COLOR ngrirë
  BC : COLOR SAVE
  BC : lëkurë e kokës dhe flokët EKSPERT
  BE LINE Curly
  BEAUTIFUL
  Berbere OIL MBLEDHJA
  Bilanci Reconstructor Kondicioner
  BIO ja vlerëson
  BIO Regina
  BIOCORALL
  BIOKERATIN - KLERAL MILK
  Biolage
  Biolage CARE delikate
  Biolage COLORCARETHÉRAPIE
  Biolage COLORCARETHÉRAPIE
  Biolage Fortetherapie
  Biolage Hydratherapie
  Biolage REJUVATHÉRAPIE
  Biolage SCALPTHÉRAPIE
  Biolage Smooththerapie
  Biolage Styling & SISTEMI FINISHING
  Biolage Volumatherapie
  Biolage Volumatherapie
  BIOMED HAIRTHERAPHY - BUILDING LINE UP
  BIOMED HAIRTHERAPHY - LINE dhe me vaj zbokth flokeve
  BIOMED HAIRTHERAPHY - LINE FULL POWER
  BIOMED HAIRTHERAPY - LINE ENERGY
  BIOTRAITEMENT : ANTICURLY
  BIOTRAITEMENT : PS ANTI - AGE
  BIOTRAITEMENT : PURE SPA
  BIOTRAITEMENT : RINDËRTIM
  BIOTRAITEMENT : RIPARIMI
  BIOTRAITEMENT : SPA Detox
  Biovital
  BLACK LINE - Nourishing
  Bossanova BOCCOLI
  Botanik flokeve SPA
  BOTANIKARE DITA TERAPIA
  Botea
  Bottox Capilar - Trajtimi kundër plakjes
  CARE & Glamour
  CARE & Glamour
  CARE & Glamour
  CARE COLOR
  CARE JOC
  CARE JOC flokët me vaj
  Catwalk curl MBLEDHJA
  CC krem
  CHI 44
  CHRONOPROGRAM
  CITY LIFE Hydrating
  CLINICURE
  COLOR 30
  COLOR CARE TOP
  Color Conditioner
  COLOR durojnë
  Color Extend - për flokë me ngjyrë
  COLOR fUNDIT
  COLOR komposto
  Color Kontrollit
  COLOR ndez
  COLOR vitalitet
  COLOR.SMART
  ColorControl - teknikë të ngjyrës
  COLORDESIGN : HAIRDESIGN
  COLORDESIGN : HAIRDESIGN
  CREMACOLOR
  Curl Contour EKSPERT SERIES
  CURL.LIFE
  CURLADDICT
  DASHURIA - flokët kaçurrel dhe i dredhur
  DEEPSHINE ILO
  Delikate COLOR EKSPERT SERIES
  DELUX
  Dëmshpërblimeve LIFE LINE COLOR
  DERMIN PLUS Selenium
  DERMOPURE - Sebocontrol
  DERMOSTHETIQUE Cheveux
  DESERT GOLD - Argan Oil
  EKS SURGIVAMARINE
  EKS SURGIVAMARINE
  EKSPERIENCA FORCE
  EKSPERIENCA RIPARIMI
  EKSPERT SERIES COLOR VITAMINO
  EKSPERT SERIES FORCE Vector
  EKSPERT SERIES Kontrasti ndritshme
  EKSPERT SERIES njëherë PRO - Keratin
  EKSPERT SERIES SILVER
  energjike
  energjike
  ENERGY : NDIHMON FALL
  EQUAVE
  EQUAVE LISSOLOOK
  EQUAVE MBROJTJES AKTIV
  EQUAVE MBROJTJES AKTIV
  EQUAVE pas Krishtit
  ÈQUILUX
  ESSENSITY
  Essentials Matrix Amplify
  Essentials Matrix pamje të hijshme
  Essentials Matrix pamje të hijshme - goditje
  Essentials Matrix SOLUTIONIST
  EUDERMIQUE
  EUDERMIQUE - me ekstrakte botanik
  EUDERMIQUE : rritjen e flokëve Ndihma TRAJTIMI
  EUDERMIQUE : TRAJTIMI MIRËMBAJTJA DHE PARANDALIMI I gabimet lëkurën Për MIN
  EUDERMIQUE : TRAJTIMI PËR defekteve të lëkurës
  EUDERMIQUE : TRAJTIMI për lëkurë të ndjeshme dhe flokë
  EUDERMIQUE : TRAJTIMI PËR PARANDALIMIN E humbjen e flokëve
  EUKOMOS AC
  EUKOMOS AF
  EXENCE Aromatherapy - Balancing
  EXENCE Aromatherapy - lëkurë të ndjeshme
  EXENCE Aromatherapy - vajra esenciale
  EXTREME
  EXTREME - për flokë të dëmtuara
  Fairy mëndafshi TERAPIA
  FALL KERAPLANT
  Fara liri CARE DIAMOND
  Fara liri DIAMOND
  FAZA detoksifikimin DOMOSDOSHME
  FAZA ESSENTIAL flokeve - GYM
  Flokët me ngjyrë - INTRAFORCE
  Flokët me ngjyrë dhe traktatet - COPPER - silikon
  Flokeve Crespi - silic - Magnezi
  flokeve DASHURIA
  Flokeve FINE - silic - ZINC
  flokeve shtator
  Flokeve TREATED : COLOR
  Freerange
  Glam
  Greenergy
  H • ZONE : argan AKTIV
  H • ZONE : HUMBJA PARANDALIMI
  H • ZONE : KERATINE AKTIV
  H • ZONE : PURIFICANTE
  H • ZONE : RAVVIVANTE
  H • ZONE : RAVVIVARICCI
  H • ZONE : SEBORIEQUILIBRANTE
  H • ZONE : toning
  Hairgrowth
  Havjar përtëritje TRAJTIMI
  HEALTHYSEXYHAIR : reinvent
  HEALTHYSEXYHAIR : soje dhe kakao
  HI RIPARIMI
  Hidra 20
  Hidrat - sherbet - ME.WASH dhe ME.RINSE
  hidrat Verdha
  HIGH PREMIUM STRUCTA
  hithër
  Hollë OIL Biolage
  HORN : LINE RISTRUKTURIMI
  HORN : LINE zbokth - FALL
  HP : Proteina HYDRO
  Huile d' Argan
  Huile NOURRISSANTE
  HUMBJA PARANDALIMI locion kapilar
  HYDRO CARE
  ICON
  Iden BEE Propolisi
  Iden BEE Propolisi
  Iden BEE Propolisi
  Iden BEE Propolisi
  INFINITI NGJYRA CARE
  INFUSIONTM natyrisht DREJTË Smooth
  INNEREFFECT
  Instant Reconstructor Spray
  INTENSIV AQUA Relax - SPECIALISTS
  Intensive Reconstructor Lotion
  Interactives
  Interactives : BILANCI kokës
  Interactives : COLOR Sublime
  Interactives : Hidra RESCUE
  Interactives : KONTROLLI zbokth
  Interactives : S.O.S Calm
  Interactives : Shine UP
  INTRAFORCE - flokët kanë tendencë të bien
  INTRAFORCE - INTENSIV Trajtimit
  INTRAFORCE - NATYRORE flokeve
  INTRAFORCE - për hedh lëng flokëve
  Intragen Kozmetike Trichology
  INVATI
  jashtë
  JETA
  JETA NATYRORE
  JETA NATYRORE : ndihmesi
  JETA NATYRORE : sebum - Balancimi
  JETA TERAPIA
  JO HUMBJA 70
  JOC CARE : flokët dhe rebelëve dredhur
  JOC CARE : flokët zbokth
  K -AKP COLOR TERAPIA
  K -AKP IDRATATION INTENSIV
  K05 - Fall trajtim
  K05 - trajtim anti - zbokth
  K05 - trajtim sebum - normë
  Kapilar BATH FORMULA
  Kapilar RISTRUKTURIMI locion - me Panthenol
  KEEP IN COLOR - trajtim post- ngjyra
  Kera TERAPIA : TRAJTIM INTENSIV
  KERABOND : hidratues RISTRUKTURIMI
  KERABOND : HUMBJA PARANDALIMI
  KERABOND : RINDËRTIM
  KERABOND : zbokth
  KERAMINE H PROFESIONAL - LIFE LINE MULTI COLOR
  KERAMINE H PROFESIONAL - LINE FALL
  KERAMINE H PROFESIONAL - LINE zbokth
  KERAMINE H PROFESIONAL - ONLINE FUQIZIMI
  KERATING shërimit COLORCARE
  KIDS LINE
  KONCEPTI : maska
  KONCEPTI : shampo
  KONTROLLI REAL
  KONTROLLI zbokth 90
  Kryeministri : PARANDALIMI DHE MIRËMBAJTJA
  kurë Smooth
  KUSHTET : ngrohjen OIL TRAJTIMI
  Label.m ORGANIKE Moisturising
  Label.m ORGANIKE ORANGE BLOSSOM
  Lagështi & CARE
  lëkurë LINE
  lëng flokeve
  lëng flokeve
  lëng flokeve
  lëng flokeve
  Liding Jeta
  limoni BILANCI
  LINE BILANCI zbokth
  LINE BLACK - ANTI.AGING
  LINE BLACK - FALL
  LINE BLACK - hidratues
  LINE BLACK - PRO.COLORE
  LINE BLACK - rigjenerim
  LINE BLACK - zbutjes
  LINE CARE
  LINE CARE - Derma Exfoliating
  LINE CARE - ULTIMATE KONTROLLI
  LINE COLOR
  LINE Cristall
  LINE Cristall PËR fara liri
  LINE Cristall PËR fara liri
  LINE EVITA
  LINE gjatesite NYCECARE
  LINE HAIRSILK
  LINE INTENSIV - COLOR
  LINE INTENSIV AQUA
  LINE INTENSIV AQUA - BILANCI
  LINE INTENSIV AQUA - ENERGY
  LINE INTENSIV AQUA - Nutriactive
  LINE INTENSIV AQUA - Pastërtia
  LINE INTENSIV AQUA - VOLUME
  LINE lëkurë të ndjeshme
  line Pazzini
  LINE REJUVX
  LINE RINDËRTIM
  LINE tonik
  LINE TRAJTIMI hidratues NYCECARE
  LINE TRICOGEN
  LINE ushqyese Dëmshpërblimeve
  LINE VitalCare
  Lini -in Color Fixer
  Lini -In Conditioner
  Liquid Keratin
  LISAP Moda SPA
  LISAP Moda SPA SUN
  LISSUBLIME
  LIXPERFECTION
  Locion ANTI - HAIR FALL
  Locion Concentrée Homme
  locion i dredhur
  lUKSOZE
  LUXVIVA
  Macadamia Natural OIL
  MAGIC NATYRA anti-plakje LINE
  MAKE - MOSHA
  MARYSER
  MARYSER
  MARYSER
  MARYSER
  Me ngjyrë për flokët TRAJTIMI
  MENU Comfort - lëkurë të ndjeshme
  MENU EKS SURGIVAMARINE
  MENU Elasticiteti - flokët kaçurrel dhe i dredhur
  MENU vitalitet - Flokët kanë tendencë të bien
  MENU VOLUMAX - flokët e hollë dhe të brishtë
  MILK VITADERMIN - qumësht xhensen
  MILK_SHAKE Argan DEEP TRAJTIMI
  MILK_SHAKE Glistening TRAJTIMI
  MILK_SHAKE NATYRORE kos MASKA
  MILK_SHAKE Riparimi flokeve TRAJTIMI
  mirëqenien
  Moisturizing Shampoo & këputje
  Moroccanoil - Moroccanoil LEHTA
  Morphosis ENERGY
  MOSHA SUPREME SERIES Integrale
  MV shërimit - ANTISEBO
  MV shërimit - delikate CUTI
  MV shërimit - FALL
  MV shërimit - zbokth
  MV tonik - USHQIM
  Nael
  Nael
  NATURALTECH
  NATURALTECH - detoksifikimin
  NATYRA SERIES - ABONDANCE DE kakao
  NATYRA SERIES - cataplasme
  NATYRA SERIES - COULEUR BOTANIQUE
  NATYRA SERIES - Douceur D' Huiles
  NATYRA SERIES - OILISS
  NATYRA SERIES - OILIXIR
  NATYRA SERIES - Purete NATURELLE
  NATYRA SERIES - RE - naître
  NATYRA SERIES - riche Macadamia
  NATYRA SERIES - tendresse KIDS
  NATYRA SERIES - Terre D' ARGILE Purifying & Terre D' ARGILE RÉÉQUILIBRANTE
  Natyra SHPETOJE
  NATYRORE SWEET JETA : argan OIL
  NATYRORE SWEET JETA : Boronicë
  NEEM
  NEEM
  Neutrol : Cheap & Chic NGA LISAP
  NEW curvaceous
  NEWLIFE.IT
  NGJYRA PROFESIONAL LOCK
  ngrohta SPA
  NIGEM KUR
  NIRHAJ
  Nourishing - pastrimi
  NUMINOX
  NUTREXIL ®
  NUTREXIL ® PROGRAMI
  NUTRISEDUCTION
  NUTRISUBSTANCE
  NUTRY : flokët e thatë
  OIL Mythic
  OLIOSETA
  OLIVE lëndë ushqyese TERAPIA mëndafshi OIL
  Optima - line- zbokth
  Optima - linjë gjobë flokët
  Optima - Rënia e kontrollit linjë
  OPTIMISEUR Soins
  ORARI Refresh hidratues EXENCE
  OROFLUIDO
  OSE
  Palca e bambu
  PARANDALIMI FOLLICUSAN
  Pastërtia
  Pastrojë : Scalp Cleansing
  Patch SISTEMI
  Penetraitt
  PËRFITIMET të kokës
  Performancës Exfoliating shampo PURE
  përvojë të qetë
  PH : BIVALENTE CUTE dhe gjatësisë
  PHYSIA Mimik
  PHYSIA NOVA MOSHA
  PHYSIA vajra esenciale
  PLASTIC DE argila
  Pro - Age Kondicioner
  Pro - Age Trajtimi
  PRO SPHERIQUE
  PRODUKTET GREENION - përbërësit natual
  PROFESIONAL SISTEMI - PS
  PROGRAMI BOX HOME
  PROGRAMI Dandruff Aromatherapy
  PROGRAMI lëndë ushqyese Aromatherapy
  PS - SUN SISTEMI PROFESIONAL
  PUROXINE
  qetësues
  RE : NU
  REFORCE - forcimin trajtim
  REJUVX : FEED për flokët
  REJUVX : sherbet për flokët
  RELIFE
  Rënia NEWLIFE.IT - line dhe rindërtimi
  Restore më shpëto
  RESTRUCTURA SISTEMI 50
  Revitality SPRAY
  REZULTATET TOTAL - kujdes COLOR
  REZULTATET TOTALI - Amplify
  REZULTATET TOTALI - curl
  REZULTATET TOTALI - lagështi
  REZULTATET TOTALI - RIPARIMI
  REZULTATET TOTALI - Sleek
  REZULTATET TOTALI PRO SOLUTIONIST
  ribalancimi
  RIKEIR : Kera - RINDËRTIM
  RINDËRTIM EASY BUILD
  RIPARIMI TERAPIA - RINDËRTIM
  RISTRUKTURIMI locion
  RISTRUKTURIMI serum
  ROOTS DAX - Minear Oil & Vazelinë Pa pagesë
  Rosemary Mint & Shampure
  Rrjedhin - C
  S - Faktori
  S | 6 AKTIV
  SAFE PROFESIONAL POST COLOR
  SAVE NGJYRA - NGJYRA Qendron ne
  Scalp Program Ushqimi P3 - P4 JO HUMBJA SPRAY
  Scalp RENEW
  Sebum BILANCI 80
  SELIÀR curl
  SENSCIENCE lëngshme LUKSOZE
  SERIE EKSPERT Binar RIPARIMI CELLULAR
  SERIE EKSPERT CRISTALCEUTIC
  SERIE EKSPERT FIBERCEUTIC
  SERIE EKSPERT kokës
  SERIE EKSPERT kokës
  SERIE EKSPERT LISS FUNDIT
  SERIE EKSPERT POTIONIZER
  SERIE EKSPERT RIPARIMI intensive
  SERIE EKSPERT VOLUME zgjerohet
  Shampo - THATA maskë flokët DHE dredhur 006
  Shampo COLOR & LEHTA TEKNIK
  shampo Cristall
  Shampo hidratuese DHE Detangling
  Shampo SOFT TERAPIA
  SHECARE
  shërimit KERAPLANT
  Shine Verdha
  Shkëlqim SPRAY COLOR Leave-in kondicioner
  SHOCK TRAJTIMI ANTI FALL
  Silicium flokeve TRAJTIMI
  Silicium flokeve TRAJTIMI
  Silk LINE Dëmshpërblimeve
  SISTEMET CARE ORGANIKE
  SISTEMI cleanser 3
  SISTEMI Hyaluronic flokeve
  SISTEMI I RI KIMIA
  SISTEMI Kplatinum
  SISTEMI LIFE HYDRO
  SISTEMI LIFE HYDRO
  SISTEMI NEW Kimi - termo - SHOT FAZA
  Sleek & Curly
  Smooth Down - për flokë shumë të thatë dhe rebel
  Smooth nuk ka gaz
  SOLARICH
  SPRAY Kondicioner - pa shpëlarje
  SPRAY POLISH
  ß - REFIBRE
  STAMINORISING COMPLEX
  Stimulimi Lotion
  Stimulimi Lotion Intense
  STOP HUMBJA
  STRUCTA HIGH PREMIUM : Multifunksionale VEPRIM
  STRUKTURAT TM - Styling & FINISH
  sublime SOLAR
  SUN & G
  SUN CARE
  SUN HAPPY - MBROJTJA flokeve
  SUN Interactive
  SUNSORIALS Biolage
  TEA TREE flokeve locion
  TERAPIA X - qetë
  TIME Reset
  TOP CARE COLOR SAVE
  TOP CARE RIPARIMI
  TOP CARE TERAPIA - Sebum
  TOP CARE TERAPIA - zbokth
  TOP CARE TERAPIA FALL
  TRAJTIMI dendur - Mbushur
  TRAJTIMI Nourishing PËR Keratin N
  TRAJTIMI SPACE
  TRAJTIMI THATA kokës
  TRAJTIMI xhensen
  Trajtimit LIPOCOMPLEX
  Trajtimit TERAPIA SOFT
  Trajtimit VEÇANTA
  TREAT
  TREAT
  Tricosal - K4
  TRICOSHOT
  Trio LEKURES USHQIM
  ULTIMATE TRAJTIMI
  ushqyer të veçanta
  Vëllimi - SHPESH 60
  Vëllimi Catwalk MBLEDHJA
  Vëllimi SISTEMI KIT
  VELOUR
  Vital
  VOLUME & CARE
  W PER GRA
  WAVYPERFECTION
  Wella profesionale CARE
  WHITE KUSHTET ICE purifikoj
  Yndyrat TRAJTIMI kokës
  zbatoj
  Zbokth ANTI : AKTIV

Kompani

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy