elenco Aziende - HOME PAGE -

Xhel dhe të përfundojë flokët

  @ EVER STYLE
  & Serum Shine - LCD
  03 SPRAY Bright Shine
  Akullore GO
  Akullore GO - GO Round
  Akullore GO - GO Sleek
  Akullore GO - GO UP
  Akullore GO GO - GO LEHTA
  ART EVOLUTION
  ART EVOLUTION
  ART EVOLUTION
  ART TECNI - LONDON ADDIXION
  Awapuhi - xhenxhefil WILD
  BAZË PROFESIONAL
  Be Curly curl Rritja HAIR SPRAY
  BIOMED HAIRTHERAPHY - modelimit linjë
  Bondi
  Catwalk - SESIONI SERIES
  Charm HELIANTHIS
  cilësi EKSPERT
  CLASSIC : locion & tharëse brushing
  CLAY Texture
  COMPLETE : BALTE CLAY
  COMPLETE : DUST zeshkane RINGJALLJA STYLE
  COMPLETE : flokeve Ngjitjes
  COMPLETE : Matt Paste
  COMPLETE : MREKULLIA Fibër
  COMPLETE : serum flokë kaçurrela KONTROLLI
  COMPLETE : shaper
  COMPLETE : SPLIT END gjuetar fokash MARRËVESHJA
  COMPLETE : Styling Mesh
  COMPLETE : Wax SOFT
  CREATE : CREAM curl
  CREATE : GEL
  CREATE : goditje e hijshme CREAM OUT
  CREATE : Smoothing CREAM
  CREATE : trashje CREAM
  CREATE : Wax fortë
  CREATE : zbutës Balm
  CREATIVE
  Curl DEFINIMI efekt natyror
  Curly INTENSIV krem
  DEFINIMI Davines
  DESIGNER MBLEDHJA
  DHE
  E - Styling - CLASSIC
  E - Styling - ELEGANCE
  E - Styling - FIX POWER
  E - Styling - FLEXICURLS dhe EXTRALIGHT
  E - Styling - MEGAVOLUME dhe FLATWAY
  E- Styling
  ECOPLUS EKOLOGJIKE Hairspray
  EKSPERIENCA PLAYCOOL
  Eliksir i bukuri
  ESTRO : LINE NATYRORE SHIKO
  ESTRO : LINE SHIKO Glamour
  Evolution LINE HQ - CILËSISË flokeve
  EXTREME HOLD Styling krem
  FINISH LINE GEL &
  FIX EXTREME
  Fixer Modelimi STRONG
  Fixing shkumë SOFT
  Flokët flokët TË
  Flokët flokët TË
  Flokët Manya - adrenalin
  Flokët Manya - HI densitet
  Flokeve AFRO SHIKO
  flokeve MANYA
  Flokeve MBROJTJE SISTEMI
  FLOW 9 dhe ilaç ilaç 9 Lite
  FLOW wipped CREAM
  Flying TOUCH - përfunduar
  GEL EASY
  GEL SPRAY - Volumizing , modelimit , i lagësht
  GEL STRONG
  Goditje prova jastëk THATA abetare EXPRESS
  H • ZONE
  HAIR DESIGN
  HAIR GEL - FIX STRONG - FIX SUPER
  HAIR GEL - FIX STRONG - FIX SUPER
  HAIRDAYS : Curly - rrit curls
  HAIRDAYS : shkëlqim - shkëlqimi dritë të thellë dhe intensive
  Hairplay Bëni Mbi llak
  Hairspray shndrit , ekstra , serum bukuri
  Hairspray STRONG LEHTA
  Hairstay
  HARD.LOOK
  HORN
  HS : AI & AJO
  HT SISTEMI Styling mus fix
  HT Styling SISTEMI
  Hydre
  ID : I.D.ENTITY
  Iden BEE Propolisi
  IFIX : GEL & qiri
  IFIX : Shine & FIX
  INDOLA
  infuzion Smooth
  INNOVA ISTYLERS
  Jetting UP - SPRAY GLOSS
  kadife përforcues
  kadife përforcues
  kadife përforcues
  KERAMINE H PROFESIONAL
  Keratin - përfunduar keratin
  KONCEPTI
  KRISTAL
  KRISTAL LINE
  KRISTAL LINE
  Lanza
  Lanza
  LAVA EXTREME : forca
  Lejla
  Lejla Spice
  Liding CARE Lucky Man Kontrollit Gel
  Liding CARE MAGIC Argan Oil
  Line Biorigenol
  LINE Brilliance
  LINE Brilliance
  LINE CARE
  LINE CARE JOC Styling
  LINE gaz
  LINE HEAD JAM
  LINE lUKSOZE
  LINE VitalCare
  LOGO
  Luajnë topin aerosol
  Luminous Hairspray
  Mania SHKURT
  Masters STYLE
  Masters STYLE
  MBROJTJA HEAT
  MË SHUMË BRENDA
  MJAFTON SHIKO flokeve
  MOLDING Wax
  MOVE ME
  MOVE ME : LUX stil të butë dhe të STYLE
  MOVE ME : STYLE kaçurrel
  N. 13 MAT formimin BAZË PËR magjistarët
  NASHI
  nË FORMA.BIO
  Ne mund të FIX ...
  Ne mund të kujdeset ..
  NEW FLEX - bela rreth 10
  NEW FLEX - MOVE AFTËSIA 05
  NEW FLEX - SHAPE Faktori 22
  NGA FRAMESI
  Një Define
  NXT Fluid
  NXT GEL
  NXT serum
  NXT Spray
  OIL NON OIL
  OSIS +
  OSIS +
  OSIS +
  OSIS + Texture
  Paste POWER : COMPLETE
  PËR magjistarët
  PËRGATITJA
  PËRKUFIZIMI
  PËRKUFIZIMI krem Curly
  PERSONALE Mus GEL
  PINK UP
  PLAY sprays Ball
  PLAY TUBE
  Pluhur VOL 42
  Pluhuri RINGJALLJA STYLE : COMPLETE
  Pluhuri RINGJALLJA STYLE : COMPLETE
  Pots PLAY Ball
  Prek flokët MY
  PROFESIONAL SISTEMI - PS
  PROJEKTIMIT
  PROJEKTIMIT
  PROJEKTIMIT PULSE
  PROJEKTIMIT PULSE
  PROJEKTIMIT PULSE
  PROJEKTIMIT PULSE
  PURISSIMA
  Q : gdhend
  Q : struct
  Radiance OIL TERAPIA MOSHA - sfiduar
  RB HAUTE krehje e flokëve
  REMIX
  Rider NIGHT
  S4U
  Sculpting GEL
  SEA SALT
  Seals
  Shine Bright
  SHINEMAKER krem SPRAY CLEAR
  Shkumë FLOW Thickefy
  Shkumë formëson Ricci
  Shkumë PLAY BALL
  Shtuf EXTREME HOLD
  Shumë të nxituara - styling dhe e mbarimit
  Silicium flokeve TRAJTIMI
  SISTEMI PLAY Hairspray EKOLOGJIKE HOLD STRONG
  Smoothing reflectives
  SO ONE - Argan & beads
  SO ONE - Ministrisë së Mbrojtjes - Cera
  SO pastër BILANCI NATYRORE
  SOULGLOW
  SPRAY RESHAPABLE
  Strong Hold Gel
  STRUKTURA flokeve
  STYLE FALAS : CAKTIMI
  STYLE FALAS : Curly & Smooth
  STYLE FALAS : KONTROLLI
  STYLE FALAS : lustrim
  STYLE PERFECT
  STYLE SIGN
  STYLE SOFT
  Styler
  Styles END
  Styling HEAT
  Styling krem hidratues
  STYLING.IT - Modelimi
  superheroes
  T - FORCE EXTRA
  T - FORCE LEHTA
  T - kimik Kondicioner
  T - RREGULLT FORCE
  TAC'TIL
  TË kontrollues Curly curl
  TEA TREE
  TECNI ART GLOSS
  TECNI ART LISS
  TECNI FIX ART
  TECNI SPECIFIKE ART
  TECNI VOLUME ART
  Texture - MIX I dhe II
  Texture EKSPERT - OSE grafik
  TOP Curly
  TRAJTIMI
  TRAJTIMI HAIRSERUM
  UJI Wax
  UJI Wax
  ULET - STYLIXIR
  UP FRONT
  UP jetting - VOLUME krem
  USE ME
  Vavoom
  Vëllimi MBLEDHJA
  Vëllimi mus
  Vëllimi pluhur
  Vëllimi pluhur FINE
  Vetiver OIL
  W8less
  WeHo - KONTROLLI
  WeHo - minimalist dhe elegant
  WeHo - PËRKUFIZIMI
  WeHo - VOLUME
  WING
  XTRO MBAROJNE
  Zbutja Elixir
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy