INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PLATE Straightening TITANIUM CAD230
PLATE Straightening TITANIUM CAD230 - 3BTEAM - Hair Straighteners

PLATE Straightening TITANIUM CAD230
3BTEAM - Hair Straighteners


PIASTRA STIRANTE NË TITANIO CAD230

pjatë

straightening teknologjisë CAD230 titan me argjend nano, jonik dhe infra të kuqe, për një rezultat të përsosur pa shkaktuar dëme të flokëve. Pllaka Titanium tilting për grip të mirë në flokë.

Tags
Features :
- Ngrohje Ultra - fast ;
- Temperatura Adjustable me ekran dixhital ;
- Anti-shqip prekje të butë material rezistent ndaj temperaturave të larta ;
-. Ideal për përdorim në kombinim me trajtime për kapilar rindërtimi Cadiveu

X

privacy