INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Valëzim PLATE RENDI SPECIALE
Valëzim PLATE RENDI SPECIALE - 3BTEAM - Hair Straighteners

Valëzim PLATE RENDI SPECIALE
3BTEAM - Hair Straighteners


PIASTRA ONDULANTE ONDE speciali

Tags lejon krijimin e valë të mëdha dhe të mesme hairstyles moderne dhe modës. Featuring teknologji jonik, infra të kuqe dhe joneve negative, të cilat shërbejnë për të bërë flokët tuaj të butë dhe i butë pas përdorimit të pjatë. I përshtatshëm për përdorim në kombinim me trajtime Cadiveu.

X

privacy