INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


BABYLISS Sleek EKSPERT
BABYLISS Sleek EKSPERT - BABYLISS PRO - Hair Straighteners

BABYLISS Sleek EKSPERT
BABYLISS PRO - Hair Straighteners


Modeli : BAB2072E

Tags nanoceramic Plate Titanium & Sol Gel Teknologjime rregullimin e temperaturës në 5 nivele (nga 115 ° C deri në 230 ° C).
Avancuar Heat Management System : Arritja ultra - të shpejtë të temperaturës dhe stabilitetit me garantuar devijimi maksimal të një gjysmë shkallë përgjatë gjithë gjatësisë së bllokohet.
Dizajn Linear formë e të cilit ende ju lejon të arritur curls përsosur.
Jepen me izolues mat dhe doreza mbrojtëse.
Kurrizit i kthyeshëm nga 270 m. Switch dhe funksionimin dritë tregues.

Related

Triple IRON - BABYLISS PRO
Curling DIGITAL IRON - BABYLISS PRO
BABYLISS PRO Dishepullizimi - BABYLISS PRO
PLATE PROFESIONAL' TITANIUM NANO' - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2071E - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2654NTE - BABYLISS PRO
Pllaka EKSPERT Sleek - BABYLISS PRO
BABYLISS THATA & shpjegoj - BABYLISS PRO

X

privacy