INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


BABYLISS THATA & shpjegoj
BABYLISS THATA & shpjegoj - BABYLISS PRO - Hair Straighteners

BABYLISS THATA & shpjegoj
BABYLISS PRO - Hair Straighteners


Modeli : BAB2073E

Tags nanoceramic Plate Titanium & Sol Gel Teknologjisë.
Një sistem unik ventilimit ju lejon të përdorni straightener për flokët e lagura. Hapje në krye dhe në fund të targës lehtësuar evakuimin e avullit të krijuara gjatë zbutjesmbajtur lagështi natyrore të flokëve dhe favorizuar depërtimin në cuticle e produkteve të flokëve dhe styling.
Rregullim temperatura on 5 nivelet (nga 115 ° C deri 230 ° C).
Switch dhe funksionimin dritë tregues. Cable girevoledi 2.70 m.
Avancuar Heat Management System : Arritja ultra - të shpejtë të temperaturës dhe stabilitetit garantuar me devijimin e gjysmë shkallë përgjatë gjithë gjatësisë së bllokohet.

Related

Triple IRON - BABYLISS PRO
Curling DIGITAL IRON - BABYLISS PRO
BABYLISS PRO Dishepullizimi - BABYLISS PRO
PLATE PROFESIONAL' TITANIUM NANO' - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2071E - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2654NTE - BABYLISS PRO
Pllaka EKSPERT Sleek - BABYLISS PRO
BABYLISS Sleek EKSPERT - BABYLISS PRO

X

privacy