INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Curling DIGITAL IRON
Curling DIGITAL IRON - BABYLISS PRO - Hair Straighteners

Curling DIGITAL IRON
BABYLISS PRO - Hair Straighteners


cod . BAB2275TTE

.

- Classic dhe të rafinuar, në dispozicion në madhësi 6 : 13, 16, 19, 25, 32, 38 mm
-. Teknologji - turmalinë Titanium
-. Kontrolli dhe ekran dixhital të temperaturës (15 nivelet e 130-200 ° C)
-. Kaloni Operacioni (on / off)
-. Automatik mbyllur- off pas 60 min
- Punta izoluar nga të nxehtit
.- Metal integruar
.-. Kurrizit i kthyeshëm 2.7 m profesional

Related

Triple IRON - BABYLISS PRO
BABYLISS PRO Dishepullizimi - BABYLISS PRO
PLATE PROFESIONAL' TITANIUM NANO' - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2071E - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2654NTE - BABYLISS PRO
Pllaka EKSPERT Sleek - BABYLISS PRO
BABYLISS Sleek EKSPERT - BABYLISS PRO
BABYLISS THATA & shpjegoj - BABYLISS PRO

X

privacy