INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Triple IRON
Triple IRON - BABYLISS PRO - Hair Straighteners

Triple IRON
BABYLISS PRO - Hair Straighteners


cod . BAB2269TTE

Tags hekur trefishtë - titan teknologji turmalinë
- Të undulations magjepsjes. Në dispozicion në madhësi:. 22, 19 dhe 22 mm
. - Switch Fuqia dhe tregues të lehta operacion : on / off
- Temperatura e ndryshueshme 140-220 Â ¡ C.
- Punta izoluar nga të nxehtit
.-. Mbështetje e ngulitur sigurisë
-. Kurrizit i kthyeshëm 2.7 m profesional
- 125 W.

Related

BABYLISS Sleek EKSPERT - BABYLISS PRO
BABYLISS THATA & shpjegoj - BABYLISS PRO
Curling DIGITAL IRON - BABYLISS PRO
BABYLISS PRO Dishepullizimi - BABYLISS PRO
PLATE PROFESIONAL' TITANIUM NANO' - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2071E - BABYLISS PRO
PLATE - BAB2654NTE - BABYLISS PRO
Pllaka EKSPERT Sleek - BABYLISS PRO

X

privacy