INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Dawa DW18 & DW16
Dawa DW18 & DW16 - DAWA - Hair Straighteners

Dawa DW18 & DW16
DAWA - Hair Straighteners


Dawa Dw18 & Dw16

Tags Giuseppe D'Elia ka Dawa DW 18 - DW 16
Ka dy pllaka të reja të cilat ndryshojnë për të Inovacionit dhe Teknologjisë.
Sistemi i ri i ngrohjes Force PTC 1
Temperatura Siguria Control System elektronike PCB
Pllaka BIMIX turmalinë Titanium

Tags DW18 Edition është më
Gjatësi 29 inç
Trombocitet Rocker 100mm X 24mm
Kontrollit të temperaturës prej 140 ° deri 235 °

Tags DW16pjatë e vogël, por që bën gjëra të mëdha
Length 19cm.
Trombocitet Rocker 60mm X 24mm
3 temperatura Bright Adjustable 140 °, 170 °, 210 °.

dizajn

Super ergonomik që pengon tendonitis

Tags Dawa Italian Fryma

Tags Për të zbuluar të gjitha përfitimet dhe avantazhet Na kontaktoni dhe vizitoni faqen tonë të internetit www.dawa.it

X

privacy