INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Dawa Nasha & Alkimia
Dawa Nasha & Alkimia - DAWA - Hair Straighteners

Dawa Nasha & Alkimia
DAWA - Hair Straighteners


Avancuar Creative Teknologji

Tags Giuseppe D'Elia paraqet : Dawa NASHA & ALKIMIA
Avancuar Creative Technology

targat e parë të

Professional Styling dhe përdorim terapeutik për Përsosmëri, e cila ju lejon të plotësoj depërtimin ndërqelizor e produkteve kozmetike në kuadër të plotësuar flokëve Modern Cosmetic Terapia shok i flokëve.
Super dizajn ergonomik për të parandaluar tendinitis.
Tags: New mat ngrohje lart trombociteve :
Alkimia 90mm X 33mm
Pesha 250 gr

Tags Nasha 80 mm x 25 mm
Pesha 250 gr

pllaka e ngrohjes të bëra me conponentistica BIMIX : Titanium & turmalinë
Shfaqje vizuale të kontrollit të temperaturës nga 80 ° deri 235 ° në mënyrë që të zgjidhni temperaturën më të përshtatshme për llojin e flokëve që do të trajtohen.
Auto pushtet në minutën e 50: të përdorimit.

Tags: Emisioni i Infrared dritë dhe joneve negative për të madhe Cosmetic terapisë flokeve

Tags Dawa Italian Fryma

Tags Për të zbuluar të gjitha përfitimet dhe avantazhet Na kontaktoni dhe vizitoni faqen tonë të internetit www.dawa.it

X

privacy