INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


DIVA inteligjente WIDE DIGITAL
DIVA inteligjente WIDE DIGITAL - DIVA - Hair Straighteners

DIVA inteligjente WIDE DIGITAL
DIVA - Hair Straighteners


DIVA DIGITAL WIDE inteligjente

Argan Styler
Kjo pjatë mund të kthehet edhe flokët e dredhur dhe të padisiplinuar në hairstyles voluminoze për të vënë në shfaqje. Argan pezulluar grimca të vendosen në flokë dhe e rrethojnë ata me ngrohtësi, duke siguruar një inspektim profesional të flokëve. Flokët është i mbrojtur mirë nga dëmet e shkaktuara nga nxehtësia.
• Koha Ngrohje : 8 sekonda në 120 ° C, 20 sekonda në 180 ° C.
• Temperatura maksimale : 220 ° C.
• shërim të shpejtë të ngrohjes.: 9 ° C për sekondë
• prodhojnë rezultate Infrared më shpejt se hekurosje duke zvogëluar rrezikun e dëmtimit të cuticle.
• ndeshje Perfect lundrues pllaka për smoothness maksimale dhe kontrollin.
• Kontrolli Temperatura me cilësimet digjitale ndryshueshme nga 110 ° C deri në 230 ° C.
• Vendosja e zgjerimeve të posaçme në 120 ° C.
• Kursimi i energjisë : pushtet auto off pas dhjetë minutave nëse nuk përdoret
.• Multi - tension për përdorim në mbarë botën.
• Mbështetje e integruar.
• kurrizit i kthyeshëm 3 metër të gjatë, ngrohjes dhe i qëndrueshëm, fleksibël.
• BS / Evropian :. përshtatës për udhëtim
• Përfshin një rrogoz të ngrohjes dhe qese.

Related

Silky Smooth NANO DIAMOND - DIVA
DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling - DIVA
REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide - DIVA

X

privacy