INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling
DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling - DIVA - Hair Straighteners

DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling
DIVA - Hair Straighteners


DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling

Tags transformuar flokët tuaj në curls luksoze që i japin volum. Shell qeramike janë infused me vaj argan për të bërë flokët tuaj më të qetë ose për të dhënë efektin e tharjes plazh natyror.
Gama e MINI PRO është e përkryer për të marrë në pushime :. Ajo mund të transportohen lehtë në çantë tuaj për të ndryshuar stilin e flokëve gjatë ditës

Karakteristikat dhe Përfitimet

:
• Krijo plazh curls natyrore, në kërkim të bukur dhe shton volum shpejt dhe me lehtësi.
• Mbulon qeramike infused me vaj Argan për një efekt super - qetë.
• Infrared Teknologji.
• menjëhershme e ngrohjes në 30 sekonda deri në 200 ° C.
• dritë Treguesi on / off.
• Sulmi Multi - tension për udhëtim.
• Plug - converter UK / evropiane.

Related

Silky Smooth NANO DIAMOND - DIVA
DIVA inteligjente WIDE DIGITAL - DIVA
REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide - DIVA

X

privacy