INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide
REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide - DIVA - Hair Straighteners

REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide
DIVA - Hair Straighteners


REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide

Tags tharëse
Kompakt dhe elegant, ata janë mjet i përsosur për të marrë në pushime për styling. Të vogla, megjithatë, kanë një rrjedhë të fortë e ajrit, dy rrathë ngrohje dhe një sqep të ngushtë në një rrjedhjen e ajrit të koncentruar.
Trajtuar palosshme ju lejon të vënë në tharëse flokësh në qoshet më të vogla.

Karakteristikat dhe Përfitimet

:

Tags • performancë të lartë, në lartësinë 1000 watts.
• Intensiteti 2 ngrohjes dhe shpejtësia.
• Folding trajtuar për të udhëtimit dhe magazinimit.
• mbajë hundë për një airflow fokusuar shpejtë.
• Ergonomik trajtuar për styling të lehtë.
• grilë rear Removable për të ruajtur punën e tharëse.
• Gjuha Mini për volum dhe curls natyrore.
• Tensioni dyfishtë për përdorim në mbarë botën.
• Adapter BS / Evropian për udhëtim.
• Në dispozicion në Floral, Zebra dhe të copëtuar.

Related

Silky Smooth NANO DIAMOND - DIVA
DIVA inteligjente WIDE DIGITAL - DIVA
DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling - DIVA

X

privacy