INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Silky Smooth NANO DIAMOND
Silky Smooth NANO DIAMOND - DIVA - Hair Straighteners

Silky Smooth NANO DIAMOND
DIVA - Hair Straighteners


Silky Smooth NANO DIAMOND

Tags pllaka qeramike
Hekur siguron shpërndarje edhe të ngrohjes për të lejuar për një kaloj qetë,e flokëve është tepër i lëmuar.
• Formë lakuar krijuar Removable për të lejuar styling teknikat që krijojnë curls, të gjerë ose të ngushtë. Përdorimi tip, më të ngushtë, të ngushtë për të dredhur në lëkurë dhe në pjesën e poshtme, më të gjerë, për valët e mëdha.
•Silicone Grip Strip sigurojë një kontroll të lehtë të hekurosje për të krijuar e përsosur drejt apo kaçurrel saktë.
• Lock fuçi dhe të përdorin si një shkop magjik për të krijuar curls dhe spirals të bjerë.
• Përdorni fund të ngushtë styling flokët më të shkurtër.
• kontrolli Digital e ngrohjes në mes të 110 ° C dhe 230 ° C.
• Vendosja e zgjerimeve të posaçme në 110 ° C.
• Ekskluzive ekran Shkod.
• pushtet Auto off.
• BS / përshtatës Evropian për udhëtim.

Related

DIVA inteligjente WIDE DIGITAL - DIVA
DIVA MINI VALËT PRO BEACH Styling - DIVA
REBEL PROFESIONAL MINI Worldwide - DIVA

X

privacy