INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PLATE T & C OIL
PLATE T & C OIL - GAMMA PIU - Hair Straighteners

PLATE T & C OIL
GAMMA PIU - Hair Straighteners


Tags: Smooth, polishes dhe mbron
• Matricat amortizuar të veshura me turmalinë qeramike
• projektuar posaçërisht për zbutjen dhe lustrim vajra Detangling
• Kontrolli i temperaturës Elektronike

Related

X

privacy