INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


GHD GOLD SERIES
GHD GOLD SERIES - GHD - Hair Straighteners

GHD GOLD SERIES
GHD - Hair Straighteners


për styling të shkëlqyer , profesional dhe të gjithanshëm

Tags blades Blunt kaloj nëpër flokët tuaj, duke i dhënë rezultate të përsosur, sepse ata rrethoni dhe ngrohjes flokët në mënyrë të barabartë si ju kaloj sipër. Përveç kësaj, të gjitha GHD GOLD V seri të dhënë një të përsosur dhe të qetë falë fuçi rrumbullakosura ju lejon të krijoni curls dhe valët lehtë.

Specifikimet

:
• Finish profesionale.
• Strips smoother.
• Frame lehta dhe pije freskuese për të prekur.
• elementet e ngrohjes qeramike dhe rrip zbutur.
• Mënyra mënyrë gjumë.

Tags GHD GOLD CLASSIC styler V
Perfect për flokët e drejtë, kaçurrel flokët me onde ose në të gjitha llojet e flokëve.

Tags GHD styler GOLD MAX V
Perfect për flokët styling shpejtë voluminoze.

Tags V GOLD MINI Styler GHD
Perfect për detaje styling.

X

privacy