INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


INFINITY turmalinë LIM 1 - lagur deri në të thatë
INFINITY turmalinë LIM 1 - lagur deri në të thatë - GIUBRA - Hair Straighteners

INFINITY turmalinë LIM 1 - lagur deri në të thatë
GIUBRA - Hair Straighteners


pjatë e flokëve profesionale lagësht

pjatë lagësht të thatë për flokët e lagura.
• pllaka qeramike turmalinë.
• 11 parametrat e ndryshme të temperaturave prej 130 ° C deri në 230 ° C.
• 230 ° C si temperatura maksimale.
• tilting avancuar e pllaka.
• Ekran LCD për kontrollin dixhital të temperaturës prej 130 ° C deri 230 ° C.
• 360 ° kurrizit i kthyeshëm.
• Rezistenca qeramike për temperaturë ultra të shpejtë dhe uniforme e dëshiruar është arritur.
• shtesë gjatë 3 metër kabllo.
• Auto pushtet në qoftë se nuk është në përdorim për 20-40 -. 60 minuta

Related

X

privacy