INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


HG DUO curl TITANIUM
HG DUO curl TITANIUM - HG - Hair Straighteners

HG DUO curl TITANIUM
HG - Hair Straighteners


HG DUO curl TITANIUM

Tags Iron Plate profesional të reja. Ajo warms brenda dhe jashtë vendit si një shufër hekuri. Gati për përdorim në 30 sekonda dhe pas 60 sekonda, 2 chip kontrollin e temperaturës është konstante nga fillimi në fund të dele. Temperatura Adjustable deri në jetë 230-30 % më të gjatë se sa konkurrentët e pllaka fish. Fuqia Dual 100 - 240V, aftësia për të përdorur pjatë dhe jashtë vendit. Pllaka qeramike dhe Kristal turmalinë për një mbyllje të cuticles e flokëve nga rritje famë dhe Mode butësi stand -by mënyrën pas 30 minutash e pasivitet 300W kabllo të energjisë -. 3 metra

Related

HG Moda Ngjyrat - HG
HG flokeve straightener STEAM - HG
HG MINI FRISEE' TITANIUM DIGITAL 1.0 - HG
HG curl kon IRON - HG
PRO - HG MINI Styler 2.0 - HG
BIG PRO - HG Styler 2.0 - HG
HG NORMAL pincë - HG
HG titan ON / OFF DUO curl 1.0 - HG
HG 232 TITANIUM DIGITAL 1.0 - HG
HG perëndeshë mëndafshi 1.0 - HG perëndeshë mëndafshi NEW DIGITAL 2.0 - HG
ADAMANTIUM TWIN POWER - HG
STEAM flokeve straightener - HG

X

privacy