INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


STEAM POD
STEAM POD - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL - Hair Straighteners

STEAM POD
L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL - Hair Straighteners


pjatë

shërbim profesional që revolutionizes dele në Pro- keratin, aktivizuar me avull
Për herë të parë, dy markave të klasit botëror të kombinuar ekspertizën e tyre për të krijuar një mjet revolucionar : POD STEAM. rezultat i bashkëpunimit në mes të L'Oreal Professionnel dhe Rowenta, STEAMPOD ështëpjatë e parë profesionale e aktivizuar nga presioni i avullit vazhdon. Dele është padyshim shërbimi më i realizuar në sallon, gratë që nuk presin një shërbim që të zgjasë më gjatë, si dhe flokët më të bukur dhe të trajtohen me një lëvizje të natyrshme.

Tags Sot, pas 5 viteve të hulumtimit dhe 8 patentave, L' Oréal Professionnel revolutionizes bëj shërbimeve për Pro- keratin, aktivizuar me avull
•Pro - Keratin është një molekulë sintetike të ngjashme me keratin natyrore dhe mimics tiparet, ajo është një kombinim të veçantë të amino acideve të forcuar fibra flokët nga rrënja deri te maja. Pranishëm Pro - keratin në formulën e re POD produkteve avulli depërton brenda në fibër përmes veprimit të avullit me presion të lartë të aktivizuar nga pjatë profesionale.
• ll avull shmang goditjen termike dhe nuk e ndryshon përqindjen e ujit të pranishëm në flokë natyrore. STEAM POD ështëpjatë e parë për flokët profesionale lisciaggio që ofron një rrjedhje të vazhdueshme të presionit të avullit.

Udhëzim

të përdorin protokollin e POD STEAM shërbim ofron :
1. Aplikoni shampo dhe maskë
2. Aplikimi Cream specifi c STEAM POD zbutjen krem (në varësi të nivelit të vetëdijes) ​​
3. Tharje me tharëse flokësh
4. Aplikimi i Serum mbrojtës për këshilla dhe zonat më të dëmtuara
5. Duke përdorur Pod pjatë STEAM (1-2 hapa për të bllokohet)

Përfitimet :
flokët të ndritshme, më të butë në të prekur, më pak të ndarë mbaron, fish më të gjatë të qëndrueshme, mocion natyrore ; fish më të shpejtë dhe më e lehtë për të përmbushur .

Related

X

privacy