INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


B255 MINI IRON
B255 MINI IRON - LABOR PRO - Hair Straighteners

B255 MINI IRON
LABOR PRO - Hair Straighteners


turmalinë me hekur mini në rast praktik

Tags praktike për madhësinë e saj mini, është treguar të jetë gjithmonë në çantën tuaj, për curls dhe rrathë në çdo kohë. Dizajni dhengjyra vjollcë i jep një vështrim shumë në modë. Ajo vjen në një tufë elegante jargavan dhe e brendshme e saj të mbuluar me materiale Fireproof.

Specifikimet

:
-. Gjatësia totale 20 cm
- Gjatësia 8 cm hekur përdorshme
.-. Diametri 25 mm
- Pesha 230 gram hekur
.- Temperatura deri në 200 ° C.
- Cable kthyeshëm 360 gradë
.-. Fuqia 40 Watt
-. On / off button me çoi

Related

Mini Wave - LABOR PRO
konik IRON - LABOR PRO
B254 keratin 230 - LABOR PRO
PLUM PLATE - LABOR PRO

X

privacy