INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


konik IRON
konik IRON - LABOR PRO - Hair Straighteners

konik IRON
LABOR PRO - Hair Straighteners


konik hekur turmalinë qeramike

Tags hekur konik IRON ju mund të japin fre të lirë të krijimtarisë së styler flokëve. Falë këtij mjeti të mahnitshme që ju mund të krijojë shumë variacione të hairstyles duke filluar nga curls të forta, rrathë tëmëdha, më të përcaktuar ose më shumë të lirshme, megjithatë, një bashkim i lëvizjeve natyrore, të gatshëm për të përmbushur çdo nevojë që pamja e kërkon kohë.

Tags
• diametër tub 13-25 mm
• turmalinë qeramike jo-ngjit Veshje
• Temperatura maksimale prej 210 ° C
• 360 ° kthyeshëm kurrizit
• Rezistenca Fuqia TPC
• Fuqia 30 W

Related

B255 MINI IRON - LABOR PRO
B254 keratin 230 - LABOR PRO
PLUM PLATE - LABOR PRO
Mini Wave - LABOR PRO

X

privacy