INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Mini Wave
Mini Wave - LABOR PRO - Hair Straighteners

Mini Wave
LABOR PRO - Hair Straighteners


mini hekur trefishtë

Tagsmini hekur i ri trefishtë Mini Wave është mjet ideal për të gjithmonë të mbajnë në çantën tuaj : merr shumë pak hapësirëNë fakt, matjet e saj janë 174 deri në 5 cm5 cm dhe turmalinë tuba qeramike të veshura e saj kanë një diametër prej 14 mm. Gjithashtu ajo është shumë e lehtë për t'u përdorur : vetëm të marrë një bllokoj e flokëvefutur atë midis dy skajet e pajisjesmbyllur Mini Wave mban bllokohet në vend për disa sekonda dhe vala është gati !

Tags
• Tubes veshura
• Temperatura maksimale : 200 °
• Tube Diametri : 14 mm
• Përmasat : Gjatësia 175 cm gjerësi - 45 cm

Related

B255 MINI IRON - LABOR PRO
B254 keratin 230 - LABOR PRO
PLUM PLATE - LABOR PRO
konik IRON - LABOR PRO

X

privacy