INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PLUM PLATE
PLUM PLATE - LABOR PRO - Hair Straighteners

PLUM PLATE
LABOR PRO - Hair Straighteners


me kristale Tourmalina

pllaka

PLUM ? SLIM PLUM SHESHTE janë një mjet profesional të veçantë për shkak të pranisë së kristaleve të turmalinë që garantojnë performancë unbeatable. Prania e këtij Plum madhështore mineral lejon pllaka për të dhënë flokët tuaj një efekt të pabesueshëm shndrit, mbrojtjen e tyre nga efektet e ngjyra dhe kimikateve. Përveç kësaj, turmalinë lëshon joneve negative në ngrohje infra të kuqe natyrale, duke punuar në flokët si një magnet, në mënyrë të natyrshme duke eliminuar të energjisë elektrike statike. Pllakat kanë një kontrolloni sistemin efikas Plum për të kontrolluar dhe monitoruar temperaturën në ekran dixhital dhe të lejojë që për të ruajtur dhe për të siguruar temperaturën e vendosur gjithmonë në punë, duke garantuar gjithmonë punën më të mirë të pjatë. Për më tepër,MCH qeramike rezistenca lejon për të arritur temperaturën maksimale prej 210 gradë në 10 sekonda.

Related

B255 MINI IRON - LABOR PRO
B254 keratin 230 - LABOR PRO
konik IRON - LABOR PRO
Mini Wave - LABOR PRO

X

privacy