INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


MDG PROFESIONAL flokeve straightener
MDG PROFESIONAL flokeve straightener - MDG - Hair Straighteners

MDG PROFESIONAL flokeve straightener
MDG - Hair Straighteners


MDG PROFESIONAL flokeve straightener

Tags Plate OZHM profesionale stroking flokët dhe modelit të saj në sajë të teknologjisë nano lundrues pllaka qeramike të veshura që hiqen zvarrë mbi fillesat, duke ruajtur një paralelizëm të përsosur. Ju mund të veprojë me lehtësi të madhe, duke zbutur flokët e saj të përkryer në një kalim të vetëm ose krijimin e curls butë dhe voluminoze, sepse ai ndihmon për të arritur OZHM një rezultat të përsosur pa smudging ! Temperatura mund të rregullohen sipas dëshirës nga veprojnë nevoja e praktik Roll Up, kështu që ju mund të përdorni pjatë me delikatesë të madhe, ose në mënyrë vendimtare për të zbutur edhe flokët rebelë pa kompromis. Ngjyra e ekranit ndryshon 5 herë nga 140 ° C deri 230 ° C, në mënyrë që ju gjithmonë keni gjithçka nën kontroll.

Tags • Gati për t'u përdorur në vetëm sekonda - 500
• Stretch dhe curls
• Stretch në një të vetme të kalojë
• Ekologji System: konsumon katër herë më pak se një pjatë tradicionale
• Gjatësia Cable 3 m
• Sleep - Off : siguria auto - off

Related

X

privacy