INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


iFashion
iFashion - MUSTER - Hair Straighteners

iFashion
MUSTER - Hair Straighteners


Tags pjatë profesional hekurosje
• konsumon 4 herë më pak se një pjatë tradicionale
• Kontrolli i temperaturës Elektronike
• Sipërfaqet Wheel soft- touch
• 3m Cable - kodrina
miqve• Lock - sistemi
• pllaka titan SLR
• glides pa probleme në
• Smooth përkryer e parë të kalojë
• Gati për t'u përdorur në më pak se 1 minutë
• Titanium SLR = perfekte
• 110-240 ~ v 50/60 hz
• Superprofessional 230 ° C

Related

Garage TOP PROFESIONAL - MUSTER
Pjatë Heater linjë SKULL - MUSTER
Pjatë Heater WEB - MUSTER

X

privacy