INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


MELISCIA
MELISCIA - MUSTER - Hair Straighteners

MELISCIA
MUSTER - Hair Straighteners


Tags pjatë profesional hekurosje
• konsumon 4 herë më pak se një pjatë tradicionale.
• Kontrolli i temperaturës Elektronike
• 3m Cable - kodrina
miqve• Pllaka qeramike
• pllaka madhësi mbret 12 cm
• glides pa probleme në
• Stretch në një të vetme të kalojë
• Gati për t'u përdorur në më pak se një minutë
• Efekti i joneve negative
• Finish sedeftë
• Led drita
• 140 ° C - 230 ° C
• 110-240 V ~ 50/60 Hz

Related

Garage TOP PROFESIONAL - MUSTER
Pjatë Heater linjë SKULL - MUSTER
Pjatë Heater WEB - MUSTER

X

privacy