INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Curling TITANIUM IRON
Curling TITANIUM IRON - RETRO.upgrade - Hair Straighteners

Curling TITANIUM IRON
RETRO.upgrade - Hair Straighteners


Ferro ARRICCIANTE NË TITANIO

Tags shufër hekuri titan performancë të lartë me teknologji Nano Silver, infra të kuqe, joneve negative, që e bënflokët e butë dhe të butë, nuk ka dëme të ngrohjes.
-. Chip e ngrohje me cilësi të lartë, i cili siguron ngrohje të shpejtë dhe të besueshëm
- Kontrolli i temperaturës Adjustable 80-230 ° C.
- Funksioni jonik përforcuar që mbyll cuticle flokët si kurrë më parë
.-. Në dispozicion në 4 madhësive

Related

PLATE TITANIUM HIGH PERFORMANCE - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
PLATE Straightening TITANIUM - RETRO.upgrade
PLATE SIZE M. - RETRO.upgrade
Valëzim IRON NË TOURMALINA - RETRO.upgrade

X

privacy