INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PLATE SIZE M.
PLATE SIZE M. - RETRO.upgrade - Hair Straighteners

PLATE SIZE M.
RETRO.upgrade - Hair Straighteners


Pjastër M. SIZE

pllaka

e madhësi të mesme është në dispozicion me teknologji qeramike titan që Tourmalina.
Pas përdorimit të lënë flokët tuaj të shndritshme, të butë dhe i butë.
• Chip ngrohje të shpejtë.
• Pllakat janë të qetë dhe pa parregullsi.
• Temperatura Adjustable 120-210 ° C.
• Funksioni jonik përforcuar që mbyll cuticle flokët.

Related

Curling TITANIUM IRON - RETRO.upgrade
PLATE TITANIUM HIGH PERFORMANCE - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
PLATE Straightening TITANIUM - RETRO.upgrade
Valëzim IRON NË TOURMALINA - RETRO.upgrade

X

privacy