INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PLATE TITANIUM HIGH PERFORMANCE
PLATE TITANIUM HIGH PERFORMANCE - RETRO.upgrade - Hair Straighteners

PLATE TITANIUM HIGH PERFORMANCE
RETRO.upgrade - Hair Straighteners


PIASTRA NË TITANIO AD Alte PRESTAZIONI

Pllaka

Titanium performancë të lartë. Teknologji jonik prodhon joneve delikate infra të kuqe dhe negative, duke e bërë flokët e butë dhe të butë, nuk ka dëme të ngrohjes.
-. PET 30 % GF plastike material super rezistent ndaj temperaturave të larta
-. Chip e ngrohje me cilësi të lartë, i cili siguron ngrohje të shpejtë në një kohë të shkurtër
- Pllaka Titanium qetë dhe pa parregullsi për të siguruar rezultate
- Kontroll i rregullueshëm temperature 100-230 ° C.
- Funksioni jonik përforcuar që mbyll cuticle flokët .

Related

Curling TITANIUM IRON - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
PLATE Straightening TITANIUM - RETRO.upgrade
PLATE SIZE M. - RETRO.upgrade
Valëzim IRON NË TOURMALINA - RETRO.upgrade

X

privacy