INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


TITANIUM PLATE
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade - Hair Straighteners

TITANIUM PLATE
RETRO.upgrade - Hair Straighteners


PIASTRA NË TITANIO

Titanium

Plate performancë të lartë me teknologji Nano Silver, infra të kuqe, joneve negative, që e bënflokët e butë dhe të butë, nuk ka dëme të ngrohjes.
• PET me 30 % GF plastike materiali super rezistente ndaj temperaturave të larta.
• ngrohje Chip të kualitetit të lartë që siguron ngrohje të shpejtë dhe të besueshëm.
• termostatin Adjustable 80-230 ° C.
• Funksioni jonik përforcuar që mbyll cuticle flokët si kurrë më parë.
• Power Cable 360-shkallë i kthyeshëm.

Related

Curling TITANIUM IRON - RETRO.upgrade
PLATE TITANIUM HIGH PERFORMANCE - RETRO.upgrade
TITANIUM PLATE - RETRO.upgrade
PLATE Straightening TITANIUM - RETRO.upgrade
PLATE SIZE M. - RETRO.upgrade
Valëzim IRON NË TOURMALINA - RETRO.upgrade

X

privacy