INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Curling TITANIUM IRON
Curling TITANIUM IRON - TK - Hair Straighteners

Curling TITANIUM IRON
TK - Hair Straighteners


Ferro ARRICCIANTE NË TITANIO

Teknologji hekurit

me performancë të lartë nano argjendi, jonet infra të kuqe dhe negative, e cila e bënflokët e butë dhe të butë, nuk ka dëme të ngrohjes.
Ngrohje chip të kualitetit të lartë që siguron ngrohje të shpejtë dhe të besueshëm. Kontrollit të rregullueshme të temperaturës 80-230 ° C.
Enhanced funksion jonik që mbyll cuticle flokët si kurrë më parë. Në dispozicion në 4 madhësive.

X

privacy