INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


Pllaka TITANIUM
Pllaka TITANIUM - TK - Hair Straighteners

Pllaka TITANIUM
TK - Hair Straighteners


Pjastër NË TITANIO

pjatë

me teknologji të lartë të performancës nano argjendi, infra të kuqe dhe të joneve negative, që e bënflokët e butë dhe të butë, nuk ka dëme të ngrohjes.
PET me 30 % GF plastike materiali super rezistente ndaj temperaturave të larta.
Ngrohje chip të kualitetit të lartë që siguron ngrohje të shpejtë dhe të besueshëm. Kontroll i rregullueshëm temperaturë 80-230 ° C.
Enhanced funksion jonik që mbyll cuticle flokët si kurrë më parë. Në dispozicion në klasik dhe Frise.

X

privacy