INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Thanks
for your vote 👍

X


PLATE H2arganOIL
PLATE H2arganOIL - UPGRADE - Hair Straighteners

PLATE H2arganOIL
UPGRADE - Hair Straighteners


pjatë hekurosje me avull

pjatë Tags linjë H2arganOIL avull UPGRADE buron nga profesionist për të marrë rezultate shumë të mira në drejtim të styling, me një shfaqje të përsosur hekurosje edhe në flokë më të vështirë dhe të dredhur, dhe mbi të gjitha për të siguruar kujdesin dhe shëndetin e flokëve. Me H2arganOIL është gjithashtu e mundur trajtimi i veçantë me vaj Argan gjatë hekurosje, nxitje e ujit me një sasi të vogël të naftës Argan brenda kontejnerëve të veçantë. Në këtë pikë H2arganOIL avullon përmbajtjen gjatë zbutjen, kështu që do të moisturize dhe ushqyer flokët, madje edhemë e shurdhër dhe theksoi, duke u dhënë atyre të shkëlqejë dhe duke i bërë ata i butë në të prekur.

Features

:
- Ekran Digital me termostat rregullueshme deri në 230 gradë ;
- Rezistenca qeramike MCH për të arritur temperaturën maksimale në 45 sekonda ;
- Pllaka Titanium gjerësi 3.5 cm ;
- Rregullimi i avullimit të tre hapave ;
- Krehër anulohet zgjidh nyjë rregullueshme në tre hapa ;
- Kurrizit i kthyeshëm 360 shkallë ;
- Përmban një shishe me Argan Oil 50ml .

Related

Rolling UPGRADE - UPGRADE
TITANIUM PRO UPGRADE - UPGRADE
UPGRADE NEWAVE - UPGRADE
pranga Që përsëritet - UPGRADE

X

privacy