INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2020
Katalogu Bota e produkteve dhe pajisje për hairdressers profesionale


shqiptar

Shampoos për flokët

PRODUCTS N°: 86
shampo SPECIFIKE - STRUKTIS

shampo SPECIFIKE
STRUKTIS

lahen SHPESH shampo - zbutës Kjo është një shampo të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. Pastron Thellë duke respektuar lëkurën dhe strukturën e flokëve. ...

lahen SHPESH shampo - zbutës Kjo është një shampo të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve. Pastron Thellë duke respektuar lëkurën dhe strukturën e flokëve. ...
LINE shampo - EMMEDICIOTTO

LINE shampo
EMMEDICIOTTO

Tags 01 CDO DITE shampo Shampo Extra butë për të përballuar më mirë me larjen e përditshme për të gjitha llojet e flokëve, ideale për flokët ngjyra - trajtohen. Lule ...

Tags 01 CDO DITE shampo Shampo Extra butë për të përballuar më mirë me larjen e përditshme për të gjitha llojet e flokëve, ideale për flokët ngjyra - trajtohen. Lule ...
Shampo EXTRA VËLLIMI DHE kondicioner - MOROCCANOIL

Shampo EXTRA VËLLIMI DHE kondicioner
MOROCCANOIL

Tags Vëllimi Extra Shampo dhe Kondicioner përmbajnë vaj Argan dhe antioxidant ushqyesve për të pastruar, veçoj dhe kthej plotësinë në flokë. Jepni shndrit flokët, manage...

Tags Vëllimi Extra Shampo dhe Kondicioner përmbajnë vaj Argan dhe antioxidant ushqyesve për të pastruar, veçoj dhe kthej plotësinë në flokë. Jepni shndrit flokët, manage...
Liding CARE Shampoo Silky Feel - KEMON

Liding CARE Shampoo Silky Feel
KEMON

Tags pastron rrudhë të thellë duke i dhënë elasticitetin dhe kontrollit të përsosur, duke i dhënë flokët e butë, të ndjehen të butë dhe të shkëlqejë. Ajo neutraliz...

Tags pastron rrudhë të thellë duke i dhënë elasticitetin dhe kontrollit të përsosur, duke i dhënë flokët e butë, të ndjehen të butë dhe të shkëlqejë. Ajo neutraliz...
ROOT Activator shampo - SCHWARZKOPF

ROOT Activator shampo
SCHWARZKOPF

Hapi 1 i programit activator [ 3D ] MEN vepron në rrënjët dhe ndihmon për të rritur dendësinë reduktuar humbjen e flokëve. Në formulimin e tij : Panthenol, që shton lag...

Hapi 1 i programit activator [ 3D ] MEN vepron në rrënjët dhe ndihmon për të rritur dendësinë reduktuar humbjen e flokëve. Në formulimin e tij : Panthenol, që shton lag...
Liding CARE Shampo Curl Lover - KEMON

Liding CARE Shampo Curl Lover
KEMON

Tags Pastron në thellësi dhe i jep elasticitet Bending, vëllimin dhe duken të shëndetshme, pa peshën e padëshiruar, duke siguruar butësi, butësi dhe kontakt i butë. Efekt...

Tags Pastron në thellësi dhe i jep elasticitet Bending, vëllimin dhe duken të shëndetshme, pa peshën e padëshiruar, duke siguruar butësi, butësi dhe kontakt i butë. Efekt...
Shampo DHE A2 Ceramide - CHARME & BEAUTY

Shampo DHE A2 Ceramide
CHARME & BEAUTY

Tags Proteinave E Rajs Falë A2 Ceramide dhe proteina oriz, është ideal për flokët e ngjyra - trajtuar ose dëmtuar. Kjo u jep atyre energji, vitalitet dhe të shkëlqejë. ...

Tags Proteinave E Rajs Falë A2 Ceramide dhe proteina oriz, është ideal për flokët e ngjyra - trajtuar ose dëmtuar. Kjo u jep atyre energji, vitalitet dhe të shkëlqejë. ...
shampo COLOR - ABRIL ET NATURE

shampo COLOR
ABRIL ET NATURE

Tags për flokët ngjyrë dhe trajtohen Ruan madhështi ngjyra dhe zgjatjen jetën e saj. Një formulim i avancuar i përbërësit aktiv të tilla si keratin, i cili është një...

Tags për flokët ngjyrë dhe trajtohen Ruan madhështi ngjyra dhe zgjatjen jetën e saj. Një formulim i avancuar i përbërësit aktiv të tilla si keratin, i cili është një...
Color Shampoo Liding CARE Ftohtë Gëzuar - KEMON

Color Shampoo Liding CARE Ftohtë Gëzuar
KEMON

Tags Pastron në thellësi, duke krijuar një film të ndritshme dhe uniform i cili i jep elasticitetin Bending, vëllimin dhe duken të shëndetshme. Të pigmente të veçantë q...

Tags Pastron në thellësi, duke krijuar një film të ndritshme dhe uniform i cili i jep elasticitetin Bending, vëllimin dhe duken të shëndetshme. Të pigmente të veçantë q...
LINE BLACK : LIFE COLOR shampo - BLACK

LINE BLACK : LIFE COLOR shampo
BLACK

Tags: Ajo ishte projektuar për ta mbajtur jetën më të gjatë të ngjyrës. Formulen pasuruar saj chitosan, posedon përforcuese veprim në strukturën e flokeve shkak të ndër...

Tags: Ajo ishte projektuar për ta mbajtur jetën më të gjatë të ngjyrës. Formulen pasuruar saj chitosan, posedon përforcuese veprim në strukturën e flokeve shkak të ndër...
Purifikoj shampo për pastrim të thellë - LABEL.M

Purifikoj shampo për pastrim të thellë
LABEL.M

Tags Thellë Pastrimi Shampo mënyrë efektive heq sebum tepërt, dhe produkt mbetje. Karamele mente, eukalipt dhe pemë çaji vaj eliminon mbeturinave, ndërsa proteina soje, bamb...

Tags Thellë Pastrimi Shampo mënyrë efektive heq sebum tepërt, dhe produkt mbetje. Karamele mente, eukalipt dhe pemë çaji vaj eliminon mbeturinave, ndërsa proteina soje, bamb...
Shampo Line K aromatike - CALMAR

Shampo Line K aromatike
CALMAR

Shampo neutral K Highly koncentruar shampo me proteinat e grurit. Butësisht pastron të gjitha llojet flasin apo diskutim dhe flokët, duke e lënë atë të butë dhe shkëlqe...

Shampo neutral K Highly koncentruar shampo me proteinat e grurit. Butësisht pastron të gjitha llojet flasin apo diskutim dhe flokët, duke e lënë atë të butë dhe shkëlqe...
Cleany Shampoo - INEBRYA

Cleany Shampoo
INEBRYA

Tags shampo anti - zbokth. Ideal për lëkurë të ndjeshme dhe të papastër. Pasuruar me ekstrakte të portokalli dhe limoni veprim pastrimi, ndihmon në rregullimin e sekretim...

Tags shampo anti - zbokth. Ideal për lëkurë të ndjeshme dhe të papastër. Pasuruar me ekstrakte të portokalli dhe limoni veprim pastrimi, ndihmon në rregullimin e sekretim...
Llambë shap : Përdorimi i shpeshtë , SHFRYTËZIMI PROFESIONAL - FARMAGAN

Llambë shap : Përdorimi i shpeshtë , SHFRYTËZIMI PROFESIONAL
FARMAGAN

• shampo freskuese - pH 65 për flokët dhe trupinme nenexhik dhe mente Aksioni i butë spastrimit bën këtë shampo është ideale për përdorim të përditshëm. Prania e M...

• shampo freskuese - pH 65 për flokët dhe trupinme nenexhik dhe mente Aksioni i butë spastrimit bën këtë shampo është ideale për përdorim të përditshëm. Prania e M...
Smoothing Shampoo - INEBRYA

Smoothing Shampoo
INEBRYA

Tags Smoothing Shampoo. Pasuruar me vaj pambuku, pastron dhe ushqen flokët, duke e bërë më të lehtë për zbutjen dhe eliminimin flokë kaçurrela. Kombinuar me maskë zbutj...

Tags Smoothing Shampoo. Pasuruar me vaj pambuku, pastron dhe ushqen flokët, duke e bërë më të lehtë për zbutjen dhe eliminimin flokë kaçurrela. Kombinuar me maskë zbutj...
CARE DIKSON - DIKSON

CARE DIKSON
DIKSON

Tags dita ditës shampo Ndotja hidratues dush Me ekstrakt kokërr e faraonëve egjiptianë. Butësisht pastron të gjitha llojet e flokëve. Përmban ekstrakt i kokërr egjiptian...

Tags dita ditës shampo Ndotja hidratues dush Me ekstrakt kokërr e faraonëve egjiptianë. Butësisht pastron të gjitha llojet e flokëve. Përmban ekstrakt i kokërr egjiptian...
pluhur BLUFF - KERASTASE

pluhur BLUFF
KERASTASE

Rezultatet e Styling :. Vëllimi, butësi, një ndjenjë e freski, efekt i padukshëm, texturing Teknologji :. Llak pluhur Agjentët e saj texturizers formula dhe komponimet e lip...

Rezultatet e Styling :. Vëllimi, butësi, një ndjenjë e freski, efekt i padukshëm, texturing Teknologji :. Llak pluhur Agjentët e saj texturizers formula dhe komponimet e lip...
JOC CARE : shampo ANTI - HAIR HUMBJA NDIHMON - BAREX

JOC CARE : shampo ANTI - HAIR HUMBJA NDIHMON
BAREX

Tags nxitjen e aktivitetit dhe vascularising energji për flokët, duke lënë një ndjesi të gjatë të qëndrueshme e freski. Përbërësit kryesore aktiv : rregullimi Multivita...

Tags nxitjen e aktivitetit dhe vascularising energji për flokët, duke lënë një ndjesi të gjatë të qëndrueshme e freski. Përbërësit kryesore aktiv : rregullimi Multivita...
BATH SPECIFIKE SILVER - TEOTEMA-COSMEDI

BATH SPECIFIKE SILVER
TEOTEMA-COSMEDI

Një shampo e krijuar nga Teotema për të përmbushur nevojat specifike të lëkurës dhe të flokëve të ndryshme :. ngjyrë, të butë apo normale Një shampo me një formulë...

Një shampo e krijuar nga Teotema për të përmbushur nevojat specifike të lëkurës dhe të flokëve të ndryshme :. ngjyrë, të butë apo normale Një shampo me një formulë...
NEW korrigjuar THATA -Shampo ™ - AVEDA

NEW korrigjuar THATA -Shampo ™
AVEDA

Tags Nute dhe butësisht moisturizesflokët e brishtë dhe të thatë. Aplikimi : aplikojnë dhe masazh në flokët e lagura nga rrënjët deri në skajet. Për rezultate më t...

Tags Nute dhe butësisht moisturizesflokët e brishtë dhe të thatë. Aplikimi : aplikojnë dhe masazh në flokët e lagura nga rrënjët deri në skajet. Për rezultate më t...
shampo - XTRO'

shampo
XTRO'

Tags HUMBJA STOP shampo Specifike për trajtimin parandalues ​​të humbjes së flokëve të përkohshme, në bazë Panax xhensen, aktive dhe tonet e microcirculation lëkurë...

Tags HUMBJA STOP shampo Specifike për trajtimin parandalues ​​të humbjes së flokëve të përkohshme, në bazë Panax xhensen, aktive dhe tonet e microcirculation lëkurë...
 - INEBRYA


INEBRYA

Tags Replenishing Shampo për flokët e dëmtuara. Butësisht pastron flokët shfrytëzuar nga trajtimet kimike dhe të dobësuar nga erozioni, duke luajtur një ristrukturim të...

Tags Replenishing Shampo për flokët e dëmtuara. Butësisht pastron flokët shfrytëzuar nga trajtimet kimike dhe të dobësuar nga erozioni, duke luajtur një ristrukturim të...
NIGEM KUR - ICE shampo - BIOSHINE

NIGEM KUR - ICE shampo
BIOSHINE

Tags anti - yellowing shampo - me Aloe Vera, Melissa dhe Mallow Kapilar banjo NIGEM KUR ICE është i përshtatshëm për flokët e zbardhura dhe të zverdhur. Në sajë të form...

Tags anti - yellowing shampo - me Aloe Vera, Melissa dhe Mallow Kapilar banjo NIGEM KUR ICE është i përshtatshëm për flokët e zbardhura dhe të zverdhur. Në sajë të form...
COMPLETE : shampo të thatë - LABEL.M

COMPLETE : shampo të thatë
LABEL.M

Tags Shampo sjell një frymë e freski në flokë mes shampo dhe tjetra me niseshte oriz natyrore që thyen sebum tepërt. Gjithashtu vepron si një efekt efektiv mat efekt texturi...

Tags Shampo sjell një frymë e freski në flokë mes shampo dhe tjetra me niseshte oriz natyrore që thyen sebum tepërt. Gjithashtu vepron si një efekt efektiv mat efekt texturi...
linja BRELIL - BRELIL PROFESSIONAL

linja BRELIL
BRELIL PROFESSIONAL

Tags Brelil krijuar 4 shampoos SLES specifike (natriumi Laureth sulfat), testuar klinikisht, hypoallergenic dhe aromë. Tags OIL - shampo ANTI - Pedikuloza - 150 ml Ndihmon në t...

Tags Brelil krijuar 4 shampoos SLES specifike (natriumi Laureth sulfat), testuar klinikisht, hypoallergenic dhe aromë. Tags OIL - shampo ANTI - Pedikuloza - 150 ml Ndihmon në t...
Purifikoj : NGJYRA Shampo qëndrim - LABEL.M

Purifikoj : NGJYRA Shampo qëndrim
LABEL.M

vendos Ngjyra Stay shampo dhe mban shkëlqimin e ngjyra, falë një përzierje e grurit dhe soje proteina, mëndafshi hydrolyzed dhe ekstrakte luledielli. Eliogenolo kontrast njol...

vendos Ngjyra Stay shampo dhe mban shkëlqimin e ngjyra, falë një përzierje e grurit dhe soje proteina, mëndafshi hydrolyzed dhe ekstrakte luledielli. Eliogenolo kontrast njol...
PËR KUJDESIN - SELECTIVE

PËR KUJDESIN
SELECTIVE

Tags shampo Linja ON CARE përzgjedhës përbëhet nga 26 trajtimeve në tri familje të veçanta : TECH :. Duke përfshirë shampo COLOR BLLOKU, i projektuar posaçërisht për ...

Tags shampo Linja ON CARE përzgjedhës përbëhet nga 26 trajtimeve në tri familje të veçanta : TECH :. Duke përfshirë shampo COLOR BLLOKU, i projektuar posaçërisht për ...
ORGANIKE Lemongrass Moisturising Shampoo - LABEL.M

ORGANIKE Lemongrass Moisturising Shampoo
LABEL.M

Tags Organike Moisturising Shampoo Lemongrass përmban nivele të larta të përbërësve të certifikuara organike * duke përfshirë ftua, kënaqur, oriz qumështi pluhur dhe vaj...

Tags Organike Moisturising Shampoo Lemongrass përmban nivele të larta të përbërësve të certifikuara organike * duke përfshirë ftua, kënaqur, oriz qumështi pluhur dhe vaj...
Purifikoj : shampo butë Pastrimit - LABEL.M

Purifikoj : shampo butë Pastrimit
LABEL.M

Tags Gentle Cleansing Shampoo butë, por në mënyrë efektive pastron dhe rikthen nivelet e lagështisë. Përmban proteina soje dhe grurë. Vanilla, rrush pa fara e ëmbël bizel...

Tags Gentle Cleansing Shampoo butë, por në mënyrë efektive pastron dhe rikthen nivelet e lagështisë. Përmban proteina soje dhe grurë. Vanilla, rrush pa fara e ëmbël bizel...
H • ZONE - RENEE BLANCHE

H • ZONE
RENEE BLANCHE

Tags me ngjyrë për flokët Shampo E shtrin jetën e ngjyrës dhe të mbrojtur bukurinë e flokëve. Mjaltë, si dhe të butë të pastruar dhënë shndrit dhe butësi me fibra ...

Tags me ngjyrë për flokët Shampo E shtrin jetën e ngjyrës dhe të mbrojtur bukurinë e flokëve. Mjaltë, si dhe të butë të pastruar dhënë shndrit dhe butësi me fibra ...
Purifikoj : Mjaltë & tërshërë shampo - LABEL.M

Purifikoj : Mjaltë & tërshërë shampo
LABEL.M

Tags Honey & tërshërë Shampo është një kondicioner efektive që nuk peshojnë poshtë flokët. Përmban mjaltë, ekstrakte të kënaqur, alga deti dhe deti lakër të rehydra...

Tags Honey & tërshërë Shampo është një kondicioner efektive që nuk peshojnë poshtë flokët. Përmban mjaltë, ekstrakte të kënaqur, alga deti dhe deti lakër të rehydra...
Bilanci shampo - INEBRYA

Bilanci shampo
INEBRYA

Tags Sebo rregullimin shampo për flokët me vaj dhe lëkurë e kokës Formuluar me ekstraktet e thupër, vaj ulliri dhe Limnanthes Alba, veprimi i saj në mënyrë efektive past...

Tags Sebo rregullimin shampo për flokët me vaj dhe lëkurë e kokës Formuluar me ekstraktet e thupër, vaj ulliri dhe Limnanthes Alba, veprimi i saj në mënyrë efektive past...
Shampo Anti-Dandruff - SCHWARZKOPF

Shampo Anti-Dandruff
SCHWARZKOPF

MEN Hapi 1 të anti - zbokth [ 3D ]heq menjëherë dhe në mënyrë efektive zbokth. Në formulimin e tij : Keratinpër forcimin e flokëve ; zink pyrithioneI njohur simë të Pë...

MEN Hapi 1 të anti - zbokth [ 3D ]heq menjëherë dhe në mënyrë efektive zbokth. Në formulimin e tij : Keratinpër forcimin e flokëve ; zink pyrithioneI njohur simë të Pë...
Nuk ka Yellow - Shampoo - INEBRYA

Nuk ka Yellow - Shampoo
INEBRYA

Tags shampo anti - yellowing për flokët e zbardhura apo gri. Formuluar me proteina mëndafshi dhe ekstraktet e marc rrushi, Ajo tone pikat kryesore, streaks dhe flokët e zbard...

Tags shampo anti - yellowing për flokët e zbardhura apo gri. Formuluar me proteina mëndafshi dhe ekstraktet e marc rrushi, Ajo tone pikat kryesore, streaks dhe flokët e zbard...
Purifikoj : Daily Exfoliating Shampo - LABEL.M

Purifikoj : Daily Exfoliating Shampo
LABEL.M

Tags Moisturising Shampoo Daily jep lehtësim në fuqi, freskon kokës dhe stimulon shqisat me xhensen, pa palmetto, dhe karamele mente, duke krijuar një yjor cilësi. Kompleksiin...

Tags Moisturising Shampoo Daily jep lehtësim në fuqi, freskon kokës dhe stimulon shqisat me xhensen, pa palmetto, dhe karamele mente, duke krijuar një yjor cilësi. Kompleksiin...
OH BEE koshere ! - TIGI HAIRCARE

OH BEE koshere !
TIGI HAIRCARE

Një shampo të thatë qëndrueshmëri të mirë që u jep volum dhe regenerates e sy, thithjen ndonjë sebum tepërt në sajë të niseshte ai përmban. Tags Aplikimi : Shake ...

Një shampo të thatë qëndrueshmëri të mirë që u jep volum dhe regenerates e sy, thithjen ndonjë sebum tepërt në sajë të niseshte ai përmban. Tags Aplikimi : Shake ...
Volumizing Shampoo - INEBRYA

Volumizing Shampoo
INEBRYA

Volumizing shampo për flokët e hollë dhe pa ton . Pasuruar me proteina e grurit dhe një përzierje të frutave ekzotike, butësisht pastron pa e peshon atë. Kjo i jep trupit...

Volumizing shampo për flokët e hollë dhe pa ton . Pasuruar me proteina e grurit dhe një përzierje të frutave ekzotike, butësisht pastron pa e peshon atë. Kjo i jep trupit...
VITALKARE - VITALFARCO by MAXIMA

VITALKARE
VITALFARCO by MAXIMA

Tags shampo për trajtimin PARANDALIMIN E RËNIES Butësisht pastron kryerjen e një shtuese trajtimin, forcimin dhe pastrimi. Efektiviteti i tricopeptidi veçantë në sinergji ...

Tags shampo për trajtimin PARANDALIMIN E RËNIES Butësisht pastron kryerjen e një shtuese trajtimin, forcimin dhe pastrimi. Efektiviteti i tricopeptidi veçantë në sinergji ...
Shampo Energjisë - INEBRYA

Shampo Energjisë
INEBRYA

Tags Shampo ndihmesi me chilli ekstrakt dhe elementët gjurmë. Ajo pastron dhe revitalizes kokës me veprim energjike dhe toning. Përdorimi : aplikoni për të lagësht e flok...

Tags Shampo ndihmesi me chilli ekstrakt dhe elementët gjurmë. Ajo pastron dhe revitalizes kokës me veprim energjike dhe toning. Përdorimi : aplikoni për të lagësht e flok...
RB HAUTE krehje e flokëve - RENEE BLANCHE

RB HAUTE krehje e flokëve
RENEE BLANCHE

Tags shampo - të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve Formulimi i butë, i projektuar për të minimizuar rrezikun e sensibilizimit. Me Panthenol moisturizes dhe prot...

Tags shampo - të përshtatshme për të gjitha llojet e flokëve Formulimi i butë, i projektuar për të minimizuar rrezikun e sensibilizimit. Me Panthenol moisturizes dhe prot...
JETA NATYRORE - CHARME & BEAUTY

JETA NATYRORE
CHARME & BEAUTY

Tags shampo - dush ICE është një dush shampo ëmbël, formuluar posaçërisht për trupin dhe për të gjitha llojet e flokëve, madje edhemë delikate. Ai jep një ndjesi të...

Tags shampo - dush ICE është një dush shampo ëmbël, formuluar posaçërisht për trupin dhe për të gjitha llojet e flokëve, madje edhemë delikate. Ai jep një ndjesi të...
Bed Head RINGJALLJA shampo - TIGI HAIRCARE

Bed Head RINGJALLJA shampo
TIGI HAIRCARE

Tags antidot për numrin 3 jetën e qytetit : terapi hydration. Sjell në jetën flokë të dobët dhe të brishtë me këtë gjithsej të fuqishme shampo idratante.IdratazioneNgjy...

Tags antidot për numrin 3 jetën e qytetit : terapi hydration. Sjell në jetën flokë të dobët dhe të brishtë me këtë gjithsej të fuqishme shampo idratante.IdratazioneNgjy...
Bed Head shampo ELASTICATE - TIGI HAIRCARE

Bed Head shampo ELASTICATE
TIGI HAIRCARE

Një shampo të pasur me proteina dhe elastin që i jep flokëve një forcë të parë kurrë më parë. Forcon flokët dhe shton trashësi, përmirëson manageability, rrit shkë...

Një shampo të pasur me proteina dhe elastin që i jep flokëve një forcë të parë kurrë më parë. Forcon flokët dhe shton trashësi, përmirëson manageability, rrit shkë...
SILVER 40 - CAPILLUM

SILVER 40
CAPILLUM

SILVER linjë është dizajnuar për të neutralizuar padëshiruar verdhë në flokë të bardhë apo gri. Përdorimi i rregullt i jep proteinat shufra humbur në plakjen e flokë...

SILVER linjë është dizajnuar për të neutralizuar padëshiruar verdhë në flokë të bardhë apo gri. Përdorimi i rregullt i jep proteinat shufra humbur në plakjen e flokë...
NATURALTECH - DAVINES

NATURALTECH
DAVINES

Tags energjike shampo Shampo për lëkurë të ndjeshme dhe flokët e brishtë Një shampo i projektuar veçanërisht për lëkurën dhe flokët e brishtë. Phytoceutical Përmb...

Tags energjike shampo Shampo për lëkurë të ndjeshme dhe flokët e brishtë Një shampo i projektuar veçanërisht për lëkurën dhe flokët e brishtë. Phytoceutical Përmb...
EKSPERT SERIES SILVER - L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL

EKSPERT SERIES SILVER
L OREAL PROFESSIONNEL - LOREAL

formula bazuar në sistemin inovativ Gloss mbrojtur sistemin që bashkëpunëtorët e antigiallo microcoloranti dhe aminoacidet që neutralizoj reflektimin verdhë e keratin. - S...

formula bazuar në sistemin inovativ Gloss mbrojtur sistemin që bashkëpunëtorët e antigiallo microcoloranti dhe aminoacidet që neutralizoj reflektimin verdhë e keratin. - S...
Tigi S Faktori - TIGI HAIRCARE

Tigi S Faktori
TIGI HAIRCARE

Tags DIAMOND DREAMS shampo Një shampo të vlefshme, se dritat flokët tuaj, larë ato butësisht në sajë të vetive të elementeve të saj fisnike që përbëjnë atë :. Diam...

Tags DIAMOND DREAMS shampo Një shampo të vlefshme, se dritat flokët tuaj, larë ato butësisht në sajë të vetive të elementeve të saj fisnike që përbëjnë atë :. Diam...
Color Shampoo - INEBRYA

Color Shampoo
INEBRYA

Tags shampo për flokët me ngjyrë ose i mbuluar me vija. Pasuruar me mjaltë dhe antioxidant Vitamina E ndihmon për të mbajtur me kalimin e kohës intensitetin dhe madhështi...

Tags shampo për flokët me ngjyrë ose i mbuluar me vija. Pasuruar me mjaltë dhe antioxidant Vitamina E ndihmon për të mbajtur me kalimin e kohës intensitetin dhe madhështi...
Purifikoj : Trajtimi Shampo - LABEL.M

Purifikoj : Trajtimi Shampo
LABEL.M

Tags Trajtimi Shampo pastruese pakapshëm për përdorim të përditshëm për flokët me ngjyrë dhe trajtuar kimikisht me soje dhe proteina e grurit që forcojnë pa e peshon at...

Tags Trajtimi Shampo pastruese pakapshëm për përdorim të përditshëm për flokët me ngjyrë dhe trajtuar kimikisht me soje dhe proteina e grurit që forcojnë pa e peshon at...
Maryser - ALDO FORTE

Maryser
ALDO FORTE

Linja e shampoos projektuar posaçërisht për përdorim profesional, ideal për të butë pastruar dhe të përgatisë çdo lloj të trajtimit të flokëve apo hairstyle ju dësh...

Linja e shampoos projektuar posaçërisht për përdorim profesional, ideal për të butë pastruar dhe të përgatisë çdo lloj të trajtimit të flokëve apo hairstyle ju dësh...
Shampo për flokët INTENSIV trajtohen - DOTT. SOLARI

Shampo për flokët INTENSIV trajtohen
DOTT. SOLARI

Tags formuluar posaçërisht për të kujdesit të flokëve shumë të traktateve, thatë ose të dëmtuar, kjo shampo bërë me Shea Butter keratin dhe rikthen bukurinë natyrore ...

Tags formuluar posaçërisht për të kujdesit të flokëve shumë të traktateve, thatë ose të dëmtuar, kjo shampo bërë me Shea Butter keratin dhe rikthen bukurinë natyrore ...
Bed Head kundërsulm shampo - TIGI HAIRCARE

Bed Head kundërsulm shampo
TIGI HAIRCARE

Një shampo të pasur me antioksidantë që heq flokët nga ndotësve dhe mbeturinave, duke i dhënë të shkëlqejë. Ai jep jetë dhe pastronflokët heqjen mbeturinat, butësi d...

Një shampo të pasur me antioksidantë që heq flokët nga ndotësve dhe mbeturinave, duke i dhënë të shkëlqejë. Ai jep jetë dhe pastronflokët heqjen mbeturinat, butësi d...
CARE COLOR - PAUL MITCHELL

CARE COLOR
PAUL MITCHELL

Tags Platinum Blonde shampo Një shampo specifike për flokë të lehta : bjonde, e bardhë dhe gri. Platinum Blonde shampo parandalon flokët yellowing dhe mbajtur gjallë dhe t...

Tags Platinum Blonde shampo Një shampo specifike për flokë të lehta : bjonde, e bardhë dhe gri. Platinum Blonde shampo parandalon flokët yellowing dhe mbajtur gjallë dhe t...
RIPARIMI shampo për flokët NATYRORE - DOTT. SOLARI

RIPARIMI shampo për flokët NATYRORE
DOTT. SOLARI

Tags shampo jashtëzakonshme bazuar Shea Butter dhe Keratinapërgatit flokët për të marrë rezultatet më të mira me një maskë llak. Përballon flokë kaçurrela dhe jep Shk...

Tags shampo jashtëzakonshme bazuar Shea Butter dhe Keratinapërgatit flokët për të marrë rezultatet më të mira me një maskë llak. Përballon flokë kaçurrela dhe jep Shk...
Bed Head kthejë energjinë shampo - TIGI HAIRCARE

Bed Head kthejë energjinë shampo
TIGI HAIRCARE

Tags: Kjo shampo rrit shkëlqiminmoisturizes dhe zbut flokët. Revitalizes flokë të lodhur. Moisturizes flokëtu jep atyre forcëndihmon për të mbajtur ngjyrariparuar dëmin si...

Tags: Kjo shampo rrit shkëlqiminmoisturizes dhe zbut flokët. Revitalizes flokë të lodhur. Moisturizes flokëtu jep atyre forcëndihmon për të mbajtur ngjyrariparuar dëmin si...
Shampo Flokësh dhe Trupi - SCHWARZKOPF

Shampo Flokësh dhe Trupi
SCHWARZKOPF

Tags: Perfect për trupin dhe flokët, një freskuese intensive. PH i saj invigorates balancuara dhe butësisht pastron. Në formulimin : Panthenol, e cila vepron në flokë për n...

Tags: Perfect për trupin dhe flokët, një freskuese intensive. PH i saj invigorates balancuara dhe butësisht pastron. Në formulimin : Panthenol, e cila vepron në flokë për n...
ORGANIKE ORANGE BLOSSOM shampo - LABEL.M

ORGANIKE ORANGE BLOSSOM shampo
LABEL.M

Tags: Organic Orange Blossom Shampoo krijuar nga një formulë që butësisht pastron me parfum i pakapshëm intoxicating të toskan Mandarin, Bergamot * mesdhetare organike, porto...

Tags: Organic Orange Blossom Shampoo krijuar nga një formulë që butësisht pastron me parfum i pakapshëm intoxicating të toskan Mandarin, Bergamot * mesdhetare organike, porto...
MOISTURISES Riparimi shampo & - VITALCARE

MOISTURISES Riparimi shampo &
VITALCARE

Tags Pasuruar me Ceramide butësisht pastron flokët e thatë dhe sensibilizuar. COLOR SAVE shampo Ideal për kthimin në pH fiziologjikflokëve trajtohet me ngjyra. Formula e sa...

Tags Pasuruar me Ceramide butësisht pastron flokët e thatë dhe sensibilizuar. COLOR SAVE shampo Ideal për kthimin në pH fiziologjikflokëve trajtohet me ngjyra. Formula e sa...
Fara liri DIAMOND - ALFAPARF

Fara liri DIAMOND
ALFAPARF

Tags Illuminating Shampoo Mikrokristaline hidratues shampo pastron flokët duke e bërë atë të butë dhe të lehtë për krehër. Formula e tij pH të ekuilibruar forcon dhe s...

Tags Illuminating Shampoo Mikrokristaline hidratues shampo pastron flokët duke e bërë atë të butë dhe të lehtë për krehër. Formula e tij pH të ekuilibruar forcon dhe s...
Llambë shap : SPECIFIKE - FARMAGAN

Llambë shap : SPECIFIKE
FARMAGAN

Tags • Vëllimi shampo - pH 6.5 për flokë të bukura dhe pa vëllimi me lule misri Rekomandohet për lan shpeshta, pastron butë. Lule misri, me zbutjen dhe hidratues pronat ...

Tags • Vëllimi shampo - pH 6.5 për flokë të bukura dhe pa vëllimi me lule misri Rekomandohet për lan shpeshta, pastron butë. Lule misri, me zbutjen dhe hidratues pronat ...
Purifikoj : shampo intensive riparimin - LABEL.M

Purifikoj : shampo intensive riparimin
LABEL.M

Tags: Riparimi Intensive Shampoo një ilaç intensiv për flokët e dëmtuar rëndë, përmban kompleksin amino acide të soje dhe të kënaqur. Ristrukturimi në thellësi të gji...

Tags: Riparimi Intensive Shampoo një ilaç intensiv për flokët e dëmtuar rëndë, përmban kompleksin amino acide të soje dhe të kënaqur. Ristrukturimi në thellësi të gji...
BC SUN MBRON shampo - SCHWARZKOPF

BC SUN MBRON shampo
SCHWARZKOPF

Tags butësisht pastron flokët duke hequr kripë tepërt, rërë dhe klor. Rivendosur nivelin e saktë të hidratimit të flokët e kokës. Formula e saj : Kompleksi Mbrojtja Trip...

Tags butësisht pastron flokët duke hequr kripë tepërt, rërë dhe klor. Rivendosur nivelin e saktë të hidratimit të flokët e kokës. Formula e saj : Kompleksi Mbrojtja Trip...
Hydrating shampo dhe kondicioner riparimin - MOROCCANOIL

Hydrating shampo dhe kondicioner riparimin
MOROCCANOIL

Tags shampo dhe kondicioner repairmen Moisturizers janë të dizajnuara për të dobësuar apo dëmtuar nga flokët e lyer, kimikate ose ngrohje të tharjes. Ata rivendosur flokët...

Tags shampo dhe kondicioner repairmen Moisturizers janë të dizajnuara për të dobësuar apo dëmtuar nga flokët e lyer, kimikate ose ngrohje të tharjes. Ata rivendosur flokët...
Liding CARE Color Shampoo Gëzuar - KEMON

Liding CARE Color Shampoo Gëzuar
KEMON

Tags Pastron në thellësi, duke krijuar një film të ndritshme dhe uniform i cili i jep elasticitetin Bending, vëllimin dhe duken të shëndetshme, me një efekt të bukur të m...

Tags Pastron në thellësi, duke krijuar një film të ndritshme dhe uniform i cili i jep elasticitetin Bending, vëllimin dhe duken të shëndetshme, me një efekt të bukur të m...
Shampo Curl - INEBRYA

Shampo Curl
INEBRYA

Tags shampo për kaçurrel, me onde dhe permed. Formula e saj të veçantë pasuruar me gardeni qumësht dhe Panthenol hidratues dhe flokë kaçurrela, butësisht pastron duke e ...

Tags shampo për kaçurrel, me onde dhe permed. Formula e saj të veçantë pasuruar me gardeni qumësht dhe Panthenol hidratues dhe flokë kaçurrela, butësisht pastron duke e ...
Bed Head EPIC VOLUME shampo - TIGI HAIRCARE

Bed Head EPIC VOLUME shampo
TIGI HAIRCARE

Tags: Ju mund të fryj ti, cotonarli sa më mirë që i përshtatet stilit tuaj, jep vitalitetin e flokëve dhe plotësi. Një shampo të lirë e sulfateve që i jep volum për nj...

Tags: Ju mund të fryj ti, cotonarli sa më mirë që i përshtatet stilit tuaj, jep vitalitetin e flokëve dhe plotësi. Një shampo të lirë e sulfateve që i jep volum për nj...
COMPLETE : zeshkane thatë shampo - LABEL.M

COMPLETE : zeshkane thatë shampo
LABEL.M

Tags: Dry Shampoo Zeshkane jep një frymë e ajrit të freskët në flokë mes shampo dhe tjetra me niseshte oriz natyrore që thyen sebum tepërt. Gjithashtu vepron si një efekt ...

Tags: Dry Shampoo Zeshkane jep një frymë e ajrit të freskët në flokë mes shampo dhe tjetra me niseshte oriz natyrore që thyen sebum tepërt. Gjithashtu vepron si një efekt ...
OIL shampo i butë - ALLWAVES

OIL shampo i butë
ALLWAVES

Tags formula upturned Hidrate dhe të kujdeset për të gjitha llojet e flokëve, duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim si mëndafshi. Shkumë lë duart moisturized dhe t...

Tags formula upturned Hidrate dhe të kujdeset për të gjitha llojet e flokëve, duke e lënë atë të butë dhe me shkëlqim si mëndafshi. Shkumë lë duart moisturized dhe t...
SOULGLOW - by D. FALENGREEN

SOULGLOW
by D. FALENGREEN

Tags COLOR shampo për flokët me ngjyrë Një shampo të përshtatshme për të gjithë familjen, me filtra të diellit për të mbrojtur flokët nga rrezatimi ultra violet të ...

Tags COLOR shampo për flokët me ngjyrë Një shampo të përshtatshme për të gjithë familjen, me filtra të diellit për të mbrojtur flokët nga rrezatimi ultra violet të ...
durim - CURE OLOGY

durim
CURE OLOGY

Tags: ngjyra e kontrollit Një linjë për të larë flokët me ngjyrë, mbron ngjyrë për ta bërë atë më të fundit. Mbron flokët nga UVA dhe UVB, si dhe ndotja e ajrit, p...

Tags: ngjyra e kontrollit Një linjë për të larë flokët me ngjyrë, mbron ngjyrë për ta bërë atë më të fundit. Mbron flokët nga UVA dhe UVB, si dhe ndotja e ajrit, p...
Llambë shap : TREATING - FARMAGAN

Llambë shap : TREATING
FARMAGAN

Tags • shampo Energjik NDIHMA FALL - pH 5.5 me një ekstrakt të Achillea Përdorur vazhdimisht mbron dhe forcon flokët për veprim ndihmës. Butësisht pastronflokët për pr...

Tags • shampo Energjik NDIHMA FALL - pH 5.5 me një ekstrakt të Achillea Përdorur vazhdimisht mbron dhe forcon flokët për veprim ndihmës. Butësisht pastronflokët për pr...
DIELL TOUCH CARE Liding : shampo dush - KEMON

DIELL TOUCH CARE Liding : shampo dush
KEMON

Tags PAS SUN Shampo dush Flokët të pastër dhe trupin që luan një të thellë mbrojtëse sidomos kundër kozmetike ngjyra, duke vonuar apo uljen e ikjes si rezultat i larje t...

Tags PAS SUN Shampo dush Flokët të pastër dhe trupin që luan një të thellë mbrojtëse sidomos kundër kozmetike ngjyra, duke vonuar apo uljen e ikjes si rezultat i larje t...
SISTEMI TRAJTIMI HT - shampo - CHARME & BEAUTY

SISTEMI TRAJTIMI HT - shampo
CHARME & BEAUTY

shampo ANTI Verdha Conditioner jo- alkaline shampo, sidomos për flokë të bardhë, të zbardhura dhe të theksuara flokët. Fshij ndonjë reflektim të verdhë. Një vitaminë...

shampo ANTI Verdha Conditioner jo- alkaline shampo, sidomos për flokë të bardhë, të zbardhura dhe të theksuara flokët. Fshij ndonjë reflektim të verdhë. Një vitaminë...
Hydration shampo - SELECTIVE

Hydration shampo
SELECTIVE

Tags Falë pasurive me vlerë përmbajtjes specifik në fluksit inovative ONcare Hydraflux Vitaflux dhe pastron në lidhje totale të fibrave flokëve, hydrating flokët dhe rikthe...

Tags Falë pasurive me vlerë përmbajtjes specifik në fluksit inovative ONcare Hydraflux Vitaflux dhe pastron në lidhje totale të fibrave flokëve, hydrating flokët dhe rikthe...
UNIQ ONE - REVLON PROFESSIONAL

UNIQ ONE
REVLON PROFESSIONAL

Tags Shampo zbutës formuar nga 2/3 e shampo dhe 1 /3 e ca balsam, oe. Ajo nuk përmban sodium sulfate Lauryl (SLS)Përdorimi i zgjatur i të cilit mund të shkaktojë probleme në...

Tags Shampo zbutës formuar nga 2/3 e shampo dhe 1 /3 e ca balsam, oe. Ajo nuk përmban sodium sulfate Lauryl (SLS)Përdorimi i zgjatur i të cilit mund të shkaktojë probleme në...
shampo DITA - INTERCOSMO

shampo DITA
INTERCOSMO

Tags Daily Shampoo është banjo e energjisë të përditshme, gjithashtu i përshtatshëm për lëkurat ndjeshme. Në sajë të polimer të veçantë që përmban, jep butësi e f...

Tags Daily Shampoo është banjo e energjisë të përditshme, gjithashtu i përshtatshëm për lëkurat ndjeshme. Në sajë të polimer të veçantë që përmban, jep butësi e f...
Rimëkëmbjes krevat HEAD shampo - TIGI HAIRCARE

Rimëkëmbjes krevat HEAD shampo
TIGI HAIRCARE

Tags numri antidot 2 për jetën e qytetitpër rivendosjen e shkëlqim flokët lodhurnjë shampo që ndihmon për të rimarrë flokët tërësisht të dehidratuarsi një ilaç magj...

Tags numri antidot 2 për jetën e qytetitpër rivendosjen e shkëlqim flokët lodhurnjë shampo që ndihmon për të rimarrë flokët tërësisht të dehidratuarsi një ilaç magj...
LINE BLACK VIRGIN - BLACK

LINE BLACK VIRGIN
BLACK

Tags formula upturned VIRGIN OIL shampo është rezultat i laboratorit përpiktë kërkimore, i projektuar për të mbajtur flokët tuaj të shëndetshëm dhe jetike, dhe të kuj...

Tags formula upturned VIRGIN OIL shampo është rezultat i laboratorit përpiktë kërkimore, i projektuar për të mbajtur flokët tuaj të shëndetshëm dhe jetike, dhe të kuj...
Vëllimi shampo - NYCE

Vëllimi shampo
NYCE

Tags: ka trajtim të veçantë për flokët e hollë dhe të dobët. Butësisht pastron, rigjallëron, energizes dhe rikthen lagështi natyrore të lëkurës dhe të flokëve. Të ...

Tags: ka trajtim të veçantë për flokët e hollë dhe të dobët. Butësisht pastron, rigjallëron, energizes dhe rikthen lagështi natyrore të lëkurës dhe të flokëve. Të ...
COLOR shampo PLUS LIFE - ALLWAVES

COLOR shampo PLUS LIFE
ALLWAVES

Tags: Ajo është projektuar për të mbajtur jetën më të gjatë të ngjyrës. Sajë të formulës së saj të pasuruar me chitosan, posedon nje forcimin e strukturës së flok...

Tags: Ajo është projektuar për të mbajtur jetën më të gjatë të ngjyrës. Sajë të formulës së saj të pasuruar me chitosan, posedon nje forcimin e strukturës së flok...
MILK_SHAKE shampo - Z.ONE

MILK_SHAKE shampo
Z.ONE

Argan shampo Shampo me vaj organike Argan për të gjitha llojet e flokëve Nuk e sulfateve dhe kripëra. Butësisht pastron në sajë të formulës së saj unike me vaj organik...

Argan shampo Shampo me vaj organike Argan për të gjitha llojet e flokëve Nuk e sulfateve dhe kripëra. Butësisht pastron në sajë të formulës së saj unike me vaj organik...
HELLO refleks shampo - TECHNIQUE

HELLO refleks shampo
TECHNIQUE

Tags Shampo për flokët me ngjyrë. Kjo ndihmon për të mbajtur shndrit, rrit reflekset, mbron kundër ndikimeve mjedisore, moisturizes dhe mban flokët të butë dhengjyra më t...

Tags Shampo për flokët me ngjyrë. Kjo ndihmon për të mbajtur shndrit, rrit reflekset, mbron kundër ndikimeve mjedisore, moisturizes dhe mban flokët të butë dhengjyra më t...
Mosha pro - Shampoo - INEBRYA

Mosha pro - Shampoo
INEBRYA

Tags Pro Mosha - Shampo me Argan naftës. Veçanërisht i përshtatshëm për flokët e ngjyra - trajtuar, përulur dhe i vdekur, vepron si një antioxidant efektive dhe veprimev...

Tags Pro Mosha - Shampo me Argan naftës. Veçanërisht i përshtatshëm për flokët e ngjyra - trajtuar, përulur dhe i vdekur, vepron si një antioxidant efektive dhe veprimev...
Shampo thellë spastrimit - SCHWARZKOPF

Shampo thellë spastrimit
SCHWARZKOPF

Tags pastron tërësisht në vetëm 15 sekondaflokët pastrimi dhe mbetje kokës nga produktet styling. Ideal për flokë normale nga yndyrëlë ata të pastër dhe të butë në t...

Tags pastron tërësisht në vetëm 15 sekondaflokët pastrimi dhe mbetje kokës nga produktet styling. Ideal për flokë normale nga yndyrëlë ata të pastër dhe të butë në t...
Liding CARE Lucky Man Flokësh dhe Trupi - KEMON

Liding CARE Lucky Man Flokësh dhe Trupi
KEMON

Tags thellë pastron flokët e kokës, duke hequr papastërtitë dhe sebum tepërt dhe duke krijuar një siklet të pasur dhe kozmetike. Ai ka një fuqi të thellë hidratues, aft...

Tags thellë pastron flokët e kokës, duke hequr papastërtitë dhe sebum tepërt dhe duke krijuar një siklet të pasur dhe kozmetike. Ai ka një fuqi të thellë hidratues, aft...
ABGJ - sfiduar TERAPIA shampo - LABEL.M

ABGJ - sfiduar TERAPIA shampo
LABEL.M

shampo , të lirë nga sulfateve, ka veprim të ristrukturimit, plumping dhe rinovimin. Projektuar për të shpejt të kthehet flokët e dobësuar, dhe shënuar nga kohë të lirë...

shampo , të lirë nga sulfateve, ka veprim të ristrukturimit, plumping dhe rinovimin. Projektuar për të shpejt të kthehet flokët e dobësuar, dhe shënuar nga kohë të lirë...

X

privacy